Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kıvırcık Salata Görmek

Rüyada kıvırcık salata görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimle beraber okulun koridorunda bizim sınıfın önündeyim, hem elimizde kıvırcık salata yiyorduk hem de benimle uğraşıyordu saçımı falan çekiyordu. Ben önce gülüyordum falan ama sonra sinirlenip ona çelme takıyordum, çelme takınca tam merdivenden düşecekken kolundan tutup kendime çekip sımsıkı sarılıyordum, tabi o da bana sarılıyordu ama sonra ben bırakmak istiyordum o bırakmıyordu boynumdan öpüyordu. Sonra uyanıyordum.

Biz normalde de arkadaş kalma kararı aldık ama ben hala onu sevdiğimi – sevmek olmasa bile bir şeyler hissettiğimi – düşünüyorum. Her gördüğünde birbirimizle uğraşırız, onunda beni sevip sevmediğini düşünürüm hep.

Takma isim: Zehra
Cinsiyet: kız
Yaş: 16
ilişki durumu: yok
ruh hali: dakika dakikayı tutmuyor çok karışık

Rüyada kıvırcık marul yemek yorumu

Zehra selam, ile kez kıvırcık yediğini gören eski sevgililer görüyorum. Sevgilin hakkında açıklama rüyada eski sevgili rüya yorumu sayfasında bulunmaktadır, lütfen inceleyin. Burada anılan kıvırcık marulu, kıvırcık salatası anlamındadır.

Rüyada kıvırcık marul görmek üzerine gittiğiniz, çözmeye uğraştığınız sorun hakkında herhangi bir sonuç alamadığınızı, tekrar aynı noktaya geldiğinizi ve çevrenizin sizi bu sorun karşısında izlediğini işaret eder. Rüyada kıvırcık salata yemek, gerçek hayatınızda yaşadığınız sağlıksız bir ilişkinin düzeleceğini ya da biteceğini, her iki durumda da zihnen sağlığa kavuşacağınızı temsil eder.

“Rüyada Kıvırcık Salata Görmek” için bir yanıt

Rüyada sadece bir anlık yeşil kıvırcık marul gördüm, topraktan yeni çıkmıştı bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir