Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıvranmak

Rüyada kıvranmak neye çıkar?

Rüyamda calistigim hastanede ( Yogun bakimda calisiyorum ) Bir karisiklik daginiklik vari ortaligi toparlayim derken bir odaya giriyorumi birini asili ve ölmüs görüyorumi ben o an korkup yavasca kapiyi kapatiyorum.

Oradan cikayim derken koridorda yatakda yasli bir bayanın kıvrandığını, can çekistiğine sahit oluyorum, etrafta yine kimse yok, yalniz birakmiyayim o anda diye elinden tutuyorum ama elimi öyle kavriyor ki adeta tirnaklari geciyor ellerime, can cekismesi bitmiyor kıvranmaya devam ediyor, azap icinde ona merhamet acima duyuyorum ama canim da aciyor , öldügünü görmedim orada uyandim cok karisik geldi yorumunuz icin simdiden tesekkür ediyorum saygilar.

Rüyada kıvranmak neye yorulur?

Saliha merhaba,

Rüyada asılan birini görmek gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören tüccar ise kazancı artar, çiftçi için iyi mahsul elde etmek, yolcu için hayırlısiyla gideceği yere erişmeyi işaret eder.

Rüyada kıvranmak, kıvrandığını görmek beklediğiniz iyileşme için bir süre daha geçmesi gerektiği anlamına gelir. Bu süre, doğru düşünce ve tutum ile kısalabilir. Alternatif olarak, aynı zamanda sağlık kaygıları yaşıyor olabileğinizi gösterebilir.

Rüyada kıvranan birini görmek dışarıdan gelecek yardıma güvenmek yerine sorunun çözümü için kendinizi daha fazla zorlamanız, kendiniz çözmeniz gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir