Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kıyafet Katladığını Görmek

Rüyada kıyafet katlamak ne demektir?

İki rüyayı bir ay arayla gördüm. İlkini anlatacağım önce. Bir odada eşimin eski kıyafetlerini katlıyor idim. Eşim odada değildi. Kaynımın oğulları yan yana oturmuşlardı. Katladığım kıyafetleri ellerine verdim, gittiler. Aramızda bir konuşma olmadı. Aynı odada bu sefer başkasına ait kıyafetleri katladım ama her yerden bir çorap ya da kıyafet çıkıyordu. Çok yoruldum. O kişiyle ilgilenmiyordum. Ona arkam dönüktü. İşleriyle de ilgilenmek istemiyordum.

Arada bir tane bebek kıyafeti çıktı. Şaşırdım. Onu da katladım. Sonra biraz daha başka kıyafetleri katladım. Oradaki kişi de benim yorulduğumu görünce ütü yapmaya başladı. Arkası dönüktü. Kesinlikle birbirimizden nefret ediyorduk. Ben işimi bitirince o kadar yorulmuştum ki ölü gibi yere uzandım. O da birdenbire döndü, çok yorulmuştu, yanıma geldi uzandı. Ben ittirdim ama bana sarıldı.

İkinci rüya da şöyle:

Bir mutfakta buzdolabı gördüm, kapağını açtım, çiğ büyük koyun budu vardı. Birkaç büyük parça da dışında vardı. Kokmak üzereydi. Bir arkadaşım onları valize doldurup götürecekti. Et çok fazlaydı. Valizin dolduğunu hatırlıyorum. Kapı açıldı. Sonra arkadaşımın etleri dolaba koyup koymadığını merak ettim. O zaman uyandım.

Yaşınız :38
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :memur
Ruh haliniz :meraklı

Rüyada kıyafet katlamak neye yorulur?

Rüyada kıyafet katlamak veya kıyafet katladığını görmek çok değerli bir rüya olup reelde bir arınma, bir yenilenme döneminden geçtiğinizi ve bu dönemin sizin için iyi geldiğini, ruhsal ya da fiziksel iyileşme içinde olduğunuzu, olaylara olumlu bakmayı öğrendiğinizi temsil eder. Hakkınızda güzel gelişmelere delalet eder. Bakınız kıyafet rüya tabirleri sayfası.

Gördüğünüz bebek kıyafetleri çok ince bir ruh yapınız var, kendinizi çevrenizdekilere ifade etmekte zorluk çekiyorsunuz demektir. O kişinin size sarılması, hayatınızda sevgi, ilgi, şefkat eksikliğini simgelemektedir.

Rüyada koyun budu neye yorulur?

Rüyada buzdolabı görmek soğutma, soğukluğu temsil eder. Üzerinizdeki soğukluğu bırakıp, insanlarla daha sıcak ilişki kurmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada et görmek sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır. Koyun budu görmek hasta olmak ve kimi kötü olaylar yaşamak delaletidir. Detaylı bilgiyi et rüya yorumu sayfasında inceleyiniz.

Ancak rüyanızda bunları görmekle bilikte bunları gönderdiğiniz / ya da göndereceğiniz anlaşılmaktadır ve bu iyiye işarettir, üstünüzdeki hastalık veya kötü olaylar duygusunun sizden uzaklaşacağını gösterir.

“Rüyada Kıyafet Katladığını Görmek” için bir yanıt

Evdeydim kendi odamda kıyafetlerimi katlıyorum, o sıra da arkadaşımın geleceğini biliyordum ama ben kıyafetleri katlamaya devam ederken arkadaşımdan mesaj geldi “yağmur ben geliyorum” diye, bende mesajı okudum ama cevap yazmadım. Sonra aradı bu beni neyse açtım konuştuk tam 19 dk sonra ben bi ses duydum ve telefonu kapattım aradan bikaç dk geçti kapı çaldı gittim açtım kapıyı gelen arkadaşımdı mutfakta oturduk biraz sohbet ettik bişyler yedik sonra da saatin geç olduğunu fark eden arkadaşım ben artık çıkıyım yağmur hem senin annemde gelicem birazdan beni görürse kırabilir dedi bende bisey olmaz kal biraz da dedim ama kalmadı gidiyim diye zorladı bende tamam dedim sonra kapıyı açtık kapının önünde 10 veya 12 yaşlarında kız oturuyordu gözünü bizden hiç ayırmıyordu üstelik elinde bıçak da vardı onu ben alıyım dedim vermedi ittirdi beni arkadaşımın kucağına doğru sonra arkadaşım sen evine git hadi durma burda dedi kıza oda hiç bisey demeden bize bakıyordu çok tehlikeli birine benziyordu o haliyle arkadaşım evine gitmişti sonra bende odama geçtim ve aradan bikac dk geçti annem geldi eve onun için kapıyı açtım yine aynı kız orda oturuyordu ama annem kızı görmemişti nedense sonra aradan bi yarım saat geçti biz annemle sebepsiz yere tartıştık ve beni odama gönderdi ordan çıkmamam gerektiğini söyledi birde ama ben odaya girdiğim zaman odanın penceresi açıldı içeri lapa lapa karlar yağdı üstelik oda da baya karanlıktı ışığı açmaya kalktım açılmadı pencere kapanmadı ve kapı da kitlendi ve ben orda anneme bağırdım ama sesimi benden başka kimse duymadı bende oda da yere oturdum ve telefonla oynadım oturduğum yerden dışarı baktım içeriye az da olsa ışık giriyordu ve aradan saatler geçti ben bulunduğum yerde uyuya kalmışım kalktıģmda bunu anneme sen mi kitledin kapıyı dedim sordum yok dedi ben niye öyle bisey yapıyım dedi bende bişey diyemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir