Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kıyafetlerin Renk Değiştirmesi

Rüyada kıyafetlerin renk değiştirdiğini görmek ne demek?

Merhaba rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisi benimle arkadaş olup beni eski sevgilimin yanına zorla götürdü “konuşun” diye. Eski sevgilim önce çok şaşırdı “siz arkadaş mısınız” diye, sonra bana o kızı neden seçtiğini ve beni neden terk ettiğini mahcup bir şekilde anlattı. Güya o kızın resimleri daha güzelmiş, ondan o kızı seçmiş. O sırada diğer kızın üstündeki kıyafetler siyaha döndü, benim kıyafetler beyaza döndü. Ben dedim ki “burası rahat değil, dışarıda konuşalım” diğer kızda yani yeni sevgilisi gülümsedi, eski sevgilim “tamam” dedi ve üçümüz dışarı çıktık.

Bu konuşmalar bir dükkanda oluyor ve eski sevgilimin üstünde siyah takım elbise vardı. Rüyamın başında ben diğer kıza ne zaman gidiyorsunuz diyorum, bir hafta sonra diyor ve eski sevgilim bana diyor ki “söyle yeni sevgilime sigara içmesin ağzı kokuyor”. Normalde eski sevgilim gerçekten ay sonunda Ankara’ya taşınıyor ama tek o kızla değil yani. Şimdiden teşekkürler. Ruh halim:karışık sıkıntılı. 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada kıyafetlerin renk değiştirmesi tabiri

Rüyanızın ana teması eski sevgiliyi görmek olup, esas olarak şu anda hayatınızda bazı pişmanlıklar yaşamakta olduğunuzu ya da bir iç sorgulama içinde olduğunuzu temsil etmektedir. Lütfen eski sevgili rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyaya başlık konusu olan eski sevgilinizin şu andaki sevgilisi ile sizin rüyada giymiş olduğunuz elbiselerin renklerinin değişmesi aslında şu anda gerçek yaşamınızda bir değişim içinde olduğunuzu bu değişimin öncelikle ve ağırlıklı olarak algı değişimi konusunda olduğunu göstermekte, bu gelişim ve değişim sonucu olaylara artı daha farklı bakmaya başladığınızı / başlayacağınızı temsil etmekte, sizin kıyafetinizin siyahtan beyaz dönüşmesi karamsar ruh halinden çıkıp, hayata ve olaylara olumlu bakmaya başlayacağınız, hakkınızda hayırlı ve aydınlık günleri işaret etmektedir.

Benzer şekilde rüyanın son bölümündeki sigara konusu da yaşadığınız dönüşümün güçlü olduğunu yani hem renk (algılama) hen koku (hissetme) açısından bu gelişimin hakkınızda güzel gelişmelere işaret olduğunu belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir