Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyamet Anını Görmek

Rüyada kıyamet anını görmek manası nedir?

Rüyamda geniş bir arazide otururken birden yerin sallanmaya başladığını ve garip bir sesin çıktığını duyduk. Ayağa kalkmak istiyor ama kalkamıyor büyük bir korku içerisinde herkes birbirlerine bakıyordu. Bazı insanların ayaklarının iple bağlı olduğunu görüyorum onlarda kalkmaya çalışıyorlar. Bu kişileri ben tanımıyorum daha sonra anlıyorum ki kıyamet kopmaya başlamış.

Yere uzanmış gökyüzüne bakarken semanın parça parça yarıldığını görüyor ve “artık son anlarımız” diyorum, hemen kelime-i tevhit getiriyorum, iki üç kez daha sonra kelime-i sahadet getirmeye çalışıyorum ama ilkinde zorlandım, ikincisinde rahatlıkla söylerken vücudumun havaya doğru kalktığını hissediyorum o an uyanıyorum. Yasım 29, ögretmenim, boşanmış birisiyim.

Rüyada kıyamet anını görmek nasıl yorumlanır?

Deprem, yer sarsıntısı, topraktan çıkan sesler, korku, göğün yarılması rüyanızda geçen olaylar olmasına karşılık ana tema kıyamet, dünyanın sonudur. Rüyada kıyameti, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyamet Anını Görmek” için 3 yanıt

rüyamda kıyamet kopuyor diye bir ses duydum ve gökyüzü kızıldı ve gökyüzünde biri namaz kılıyordu ne anlama geliyor bilgilendirir misiniz ?

Merhaba
Rüyamda tatil gibi bir yerdeyiz iskeleye gidiyoruz 3 kız onlar denize giriyor kum ve berrak bir su vardı. Ben girmek istemiyorum ama görmediğim bir güç beni zorla denize iteliyordu ve ben tutunuyordum ama girmedim. Daha sonra kıyamet kopmaya basladı denız uzerımıze dogru kelırken kelıme ı Şehadet getırdım ve bırden durdu su ve normale dondu, kimseye bir şey olmadı ve uyandım korkmustum. bılgılendırebılır mısınız?

Aslı merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek yaşamında önünde bir takım zorluklar olduğunu, bu zorlukları sabır ve çabayla birer bire aşmak gerektiğini işaret ederken aynı zamanda yaşamının kontrolünü daima elde tutmak, başkalarının olumsuz etkisinde kalmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir