Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kıyameti Görmek

Rüyada kıyameti görmek neye delalettir?

Merhabalar. Rüyamda kıyamet koparmış, ben hep gökyüzüne bakarım. Gökyüzü ise yıldırım düşmesi gibi yüksek sesle gürlermiş. Sonra büyük bir bulut gibi, yıldız gibi, çizgili bir şey yıldız kayar gibi kayar ama ilerde sabit durur, kaybolmaz. Gökyüzü ise koyu mavi üzerine açık mavi ile bulut şekillerinde çizgili imiş. Karanlık değil ama tamda aydınlık değil. Bu arada ben bir grup insanla gemide giderim, derken bir sahil kasabasında iskelede gemi durur ve ben önce inerim, sonrada diğer insanlar ve indiğimde bulunduğum yer gündüz vakti ve güneşli bir hava olur. Sonrasını ise şuan hatırlayamıyorum. Çok etkisinde kaldım cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada kıyamet görmekName: fatih
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:34
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Subject:rüyamda kıyamet koparmış
Anahtar kelimeler:gökyüzü, gök gürlemesi, gemi, iskele

Rüyada kıyamet görmek nasıl yorumlanır?

Fatih merhaba,

Rüyada kıyamet görmek, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada kıyametin yaklaştığını görmek zamanın önemine işaret eden, zamanı iyi değerlendirip fırsatları kısmetleri kaçırmamak gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır ve rüyada geçen olaylar ve bu olayların sonucuna bakarak açıklamak gerekir. Gelişen olaylar sonucu ölüm, yok oluş olup olmamasına göre anlam değişir.

Kıyameti beklemek, kıyametin kopacağının görülmesi hayallerine kavuşmak ya da fırsatları değerlendirmek için yeterli zaman kalmadığını, kimi şeyler için geç kalındığını ifade eder.

Kıyamet rüya tabiri gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda kıyameti görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Kıyameti Görmek” için 6 yanıt

rüyamda kıyamet kopuyordu, havadan ateş topları yağıyor ve ben gözümü kapatıp korkarak dua ediyordum. havadan yağan ateş topları büyük binaları yıkıyordu.
16 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada kıyamet hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret ederken dua ettiğini görmeniz daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Merhaba ben Rüyamda ailemin dışarı kaçışını ve sonra tun mahallemizin dışarı çıkıp gök yüzüne bakdiini gördüm ve sonra bende dışarı cikdim ve gök yüzünde korkunç şimşekler vardı her yer daaliyirdu ve o an ezan sesi duydum lakin hayatımda ilk defa ezan sesi beni korkuduyordu cok korkuyordum ve o an güneşin çıktığı yerden ayın çıktığını gördüm ve anladım ki bu kıyamet lütfen rüyama anlam vermeme yardm edin

Hayirli günler rüyamda kiyametin yarin kopacağini ve herkesin hazirlik yaptiğini abdest aldiğini dua ettigini gördüm sonra bende abdest almaya gittim ama aldiğimi almadigimi hatirlamiyorum . bunun bir anlami olmali ama ben anlayamadim . yardimcisi olursaniz sevinirim.

Rüyamda bütün müslüman Alemi kiyameti bekliyorduk hepimiz bir daga toplanip dua ediyorduk kiyametin her an gelebilcegini biliyorduk hepimiz korku icindeydik kiyametin kopmasini bekliyorduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir