Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü görmek neye işarettir?

Mesajınız benim 4 yaşında bir kızım ve 6 aylık bir oğlum var, ve doğumdan sonra benim korkularım oldu. Bu korkularım çocuklarımla ilgili, ALLAH korusun , onlara bir şey olacak korkusu var ve rüyalarımda da bunu görüyorum. Geçen rüyamda, dünyada bütün evlerin kökten gittiğini gördüm, sanki dünyanın sonuymuş gibi, ve ben korkarak kendi evime koşuyorum, bütün önemli şeylerimi toplamaya çalışıyordum.

Evle ilgili rüya görmek iyi değil diye okumuştum. Bu beni çok korkutuyor ve o günde bir uğur böceği gördüğümü hatırlıyorum.

Rüyada dünyanın sonunu görmek yorumu

Aynı sizin gibi 2 çocuğu olan bir bayan ziyaretçimiz rüyasında kıyamet gününü gördüğü rüyasını bize yazmış idi. Bu rüyayı dünyanın sonunu görmek adresinde okuyabilirsiniz. Rüyanız çocuklarınıza olan düşkünlüğünü, onları koruma içgüdülerinizi işaret etmektedir ve kesinlikle olumsuz mesajlar vermemektedir. Çocuklarınıza ne mutlu ki sizin gibi değerli bir anneleri var. Rüyanızda tek ilginç konu rüyada çocukların babası yer almıyor. Çocuklarınızı koruma konusunda babada rol almalı size destek çıkmalıdır. Öte yandan rüyada kıyameti görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“evle ilgili rüya görmek iyi değil diye okumuştum” bu tamamen yanlış bir bilgidir ve rüyada ev görmek aile yaşamını, ait olma duygusunu ve kişisel sorumlulukları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyamet Gününü Görmek” için 5 yanıt

rüyamda kıyamet alemetlerini insanların kaçıştığını ve kelimei şehadet getip abdest aldığını görme ne demek

Rüyamda kıyametin koptuğunu görüyordum. Allahım yalvariyordum evlatları korusun diye sonra namaz kılan ruhlar gördüm ve elimdeki cep telefonun kamerasına baktığımda alevler görmeye başladım. Ve korkuyla uyandım. 26, Kadın, Evli, Ev hanımı

Serap merhaba,
Gördüğünüzün rüyanın ana unsuru kıyametin kopuşunu görmeniz olup, diğer şeyler yardımcı unsurlardır. Rüyada kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için önünüzde pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek
Merhaba. Perşembe günü rüyamda kiyamet koptuğunu gördüm. Şimdi böyle, butun insanlar kiyamet kopacagini biliyordu ve daha 4 gün kalmisdi. Herkes birden bire cennete girebilmek için dinini yasamaya iyilik yapmaya başladı. Allahdan son bir şans aldık ve demiş ki “bugün herkes yaptığı hatalari düzeltsin”. Şimdi butun insanlar kocaman bir odanın icindeydi ama dünya kadar büyük. Yuvarlak bir şekilde yerde tek tek bütün günahlar yazıyordu ve hepsinin ışığı yaniyordu. Hepimiz tek tek o şeylerin üzerine cikip o ışığın sönmesini beklemeliyiz. Sönerse ya Allah affetti yada yapmadigimiz bir şey olmuş oluyor. Şimdi ben en son olarak yaptım ve ben cehenneme girecekdim sonra rüyamda uyandim. Rüya içinde rüya görmüştüm. Rüyamda uyandigimda birine anlattım rüyami o kiside dediki bak allah seni uyarıyor ondan gördün bu rüyayı. Ondan sonrada gerçekten uyandım anneme anlattım oda rüyadaki insan gibi aynısını dedi bana.

Neslihan merhaba, gördüğün rüyanın en önemli tarafı rüya içinde rüya görmektir ve bu tür rüyalar hemen gerçekleşir. Bana göre görmüş olduğun rüya hem senin hemde tüm insanlar için ibret alınması gereken derslerle dolu ve yaşamın anlamını yeniden sorgulayıp, bazı şeyler için geç kalmadan doğru yola yönelmeye davet eden mesaj vermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir