Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyametin Kopması

Rüyada kıyametin kopması neye delalet eder?

Merhaba Ben Tolunay, 15 Yasindayim, Fransa’da yasiyorum. Rüyamda sinif arkadaşım radyo sistemiyle tum dunyaya ulasiyordu ve dunyadaki herkesten telefonlarini kapatilmasini istedi, herkez kapatti fakat ben kapatmadim ve radyodan adimi anarak, “telefonunu kapat çok onemli, bomba’nin nerede olduğunu ogrenecegiz” ! diyordu büyük bir telaşla, kapattim ve kapattigim saniyede bomba’nin bize 243 metre uzaklikta olduğunu vurguladi radyodan, ve bütün sinif ve ben, bir magazada toplandik, o magazadan sevgilime bir altın kolye aldim, hepimiz o magzadan telaşla cikiyorduk, titremeler basladi ve uyandim. Bunlar ne anlama gelir, yardımci olursaniz sevinirim.

Rüyada kıyamet kopması, dünyanın sonu görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi sorunlar, mutsuzluklar yaşadığınızı, tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir dönem geçirdiğinizi, beklenmeyen ani bir haber alacağınızı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyametin Kopması” için 2 yanıt

Rüyamda teyzemlerdeyim, sonra bir anda okul hocalarım ve arkadaşlarım geldi dışarı hoca hakkını helal et falan dedi “kıyamet mi” kopuyor dedim “evet” dedi, güneşe baktım güneşten bir sürü kap kara dumanlar çıkıyordu o kadar çok ve koyuydu ki anlatamam, daha sonra ben babamın arabasına bindim ve küs olduğum arkadaşımın evine gittim bilmeden oda arabaya geldi sarıldık sonra ben ağladım Allah’a dua etmeye başladım gerisi yok. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Aslı merhaba,
Görmüş olduğun rüya negatif duygu ve düşüncelerin yorun olduğu bir zaman dilimi yaşamakta olduğu işaret ederken aynı zamanda önündeki zorluk ve engellerin seni iyice karamsarlığa itmiş olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir