Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyamet Kopmasını Görmek

Rüyada kıyamet kopmasını görmek neye delalet eder?

Merhabalar, 22 yaşındayım ve öğrenciyim. Bir erkek arkadaşım rüyasında beni ve aile büyüklerini görmüş. Her yer karma karışıkmış, kıyamet kopmak üzereymiş. Biz topluca ilerliyor muşuz, benim içime kötü bir ruh girmiş. Arkadaşımın ailesi benden kurtulmak için beni öldürmek istemişler. Ama arkadaşım beni korumuş ve biz kaçmışız oradan. Kaçarken hep dua etmişiz. Karşımıza bir kral cıkmış. Bize niçin yaşadığımızı sormuş? bizde kendimiz için yaşadığımızı söylemişiz. Kral bizi koruyacağını söylemiş ve korumuş. sonra arkadaşım uyanmış. Kısa sürede yanıt verirseniz çok memnun olurum. Saygılar.

Rüya temaları aile büyüklerini, Arkadaşımın ailesini, arkadaşını korumak, dua etmek, kıyamet kopması, kötü ruh, kral, öldürmek istemek, topluca ilerlemek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Yazdığınız rüya arkadaşınızın bir kaos yaşadığını, yaşamında kimi düzensizlikler, kararsızlıklar içinde olduğunu işaret etmektedir. Rüyanın ana teması kendisidir. Rüyada sizleri, kralı görmesi sadece simgeseldir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyamet Kopmasını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda normal yaşam sürerken, hava günlük güneşlik iken birden bire hava kararıyor, şimşekler çakıyor, insanın içine ürperti veren bir hal alıyor. Herkes ne oluyor derken kendimi dışarda buluyorum. Aklımda Allahım yoksa bu kıyametmi sorusu beliriyor. İnsanlarr korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken herkes aynı yöne yürüyor. Bende insanlarla birlikte yürüyorum ama yanımda ailem yok. bir caddede arabaların gürültüsü insanların yüksek sesle ne olduğunu sormaları ve herkesin aynı yönde yürümesi bu şekilde devam ederken, ben içimden dualar okumaya çalıyorum. Sonraa Kuran-ı Kerim in artık okunmadığını hissediyorum ve bunun Kıyamet olduğunu anlıyorum ve uyanıyorum.
yorumunuz benim için çok değerli,şimdiden teşekkür ederim…

Arkadaşlar ben iki gece üst üst kıyameti goruyorum ama birincisinde kıyamEt koparken ben namaz kılıyorum ve ertesi gunu guneş Açıyo ikincisindede suyla ilgiliydi nolur ne manaya geldıgini soylermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir