Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyametin Başlangıcını Görmek

Rüyada kıyametin başlangıcını görmek ne demektir?

Selam ben Gamze ve yurt disindan katiliyorum. Ben rüyamda kiyamet gününün baslangiçini gördüm. Birisinin elinden tuttup bir yolda kosuyorduk. Önce yagmur ciselemeye basladi sonra arkamizda yavas yavas gök yüzünün kararmaya başladığını gördük. Ben ikide bir “az kaldi daha hızlı kos” diyordum o kisi. Sonra gök yüzü iyice karardi ve bir sarı semsiye uctu önümden. Ardindan denizanalari indi gök yüzünden.

Oradan kaçmaya basladim ve annemi, kız kardesimi gördüm. Anneme “anne kiyamet günü geldi” deyip durdum, oda “hayır yok” dedi. Sonra birden her yer suyla tasmaya basladi, bize deniz aslinda çok uzaktı ama denizi gördük. Annem ve kardesim denizde bogulmaya basladi. Ben hemen “anne” diye bagirarak yanına yüzdüm. Önce kardesimi kurtardim sonra annemi cikardim o sudan. “Anne hala inanmiyormusun” dedim.

Sonra o geldigim yoldan geri yürüdük. Bir tür garip sinek cikti ortaya, gözleri kip kirmiziydi. Sesleri de okadar çok sesliydiki, visiltilari kulaklari acitiyordu. Yolda giderken anneme sarildim ve ağlayarak ondan özür diledigimi ve onu çok sevdigimi söyledim. Aslinda onu hiç kirmamak istedigimi bellirttim ve ona hayatimda ilk kez öyle ictenlikle sarildimki, oda bana beni sevdiğini ve anneler cocuklarını hep sevdiğini söyledi.

Daha sonra birden bir merdivenden inip ve bir bahceye oturmaya gittik, orada kardesim ve onun arkadasida bulunuyordu. Bizde onların yanına oturduk. Ve iste o sinekler bahcedeki agaca saldirdi. Tek onunla kalmadilar. Elimde bir kitap vardı o hayvan cismi ile ilgili. Ve insanlarinin günahlarina göre, insanin ayri vücüt yerlerinden girdigini okudum. Ve hemen gözlerimi kapattim, gözlerimden girmesin diye. Sonra anneme yine dedim” Anne bu kiyamet günü” diye. Anneme “aksam namazi kacta” diye sordum. Oda “daha var saat 17:45 olduğunu” söyledi.

Saat 3 de ise kiyametin baslangiçini gördüm. Sonra babaannem de geldi oturdu yanimiza. Birden apolyadan bir ses geldi. Sular ve elektriklerin kesildigini söylediler. Babaannem de köylüler yine isyan edecek dedi. Bende zaten su çok her yer tasdi dedim. Abdest almaya gidecektim ama okadar yavas gidiyordum ki sanki bacagima agir bir şey takmislar, yürümekte zorlaniyordum. Ve orada kan ter içinde uyandim. Acaba bu rüya ne demek istiyor, çok merak ediyorum. Bana yardımci olursaniz sevinirim.

Rüyanın ana unsurları: kıyamet günü, yağmur çiselemesi, gök yüzünün karardığını, sarı şemsiye, su taşması, deniz kabarması, denizde boğulmak, garip sinek, sinek vızıldaması, merdivenden inmek, sinek saldırısı. 26 Ağustos 2012 @ 00:20.

Rüyada kıyametin başlangıcını görmek neye yorulur?

Gamze merhaba, öncelikle bu ilginç rüyayı, güzel bir dille, itina ile yazdığınız için teşekkür ederim ve hemen rüyanızın hiçte korkulacak mesaj vermediğini belirtmek isterim. Rüyanız, gerçek yaşamınızda amaçlarınıza erişmek için önünüzde birçok engel bulunduğunu ve bunları aşmanız gerektiğini ifade ederken, sabır ve çabalarınızla bunları birer birer aşarak huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyametin Başlangıcını Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda kıyametin başlangıcını gördüm.
Rüyada bir yerde toplandığımızı görüyorum. tüm akrabalarım arkadaşlarım herkes var. önce bir ezan sesi duyuyorum. biri ezan okuyor.Dini sohbetler ediliyor. daha sonra hiç duymadığım sesle biri; ‘ben ol dersem herşey olur ‘ diyor. devamında gök yarılıyor. ve hızla bir bulut o yarıktan bize doğru geliyor. onunla birlikte tüm hayvanlar beraberinde geliyor Ben ninemin annemin babamın üzerine yatıyorum koruyorum onları. sonra o bulut bizi de alıp götürüyor. bakıyorum babam aşağıda kalmış ellerinden tutmaya çalışıyorum ve çekiyorum onuda yukarıya sonunda. göğe doğru çıkıyoruz sonrasında. o korkuyla uyandım ve ezan okunuyordu. Yorumlarınızı bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar rüyayı gördüğüm de cuma günüydü ve alkollüydüm sabah 6 gibi uyandım sonra tekrar uykuya daldım rüyamda 4.katta evde oturuyorduk annem ve teyzem tuhaf şekilde konuşuyordu anneme ve teyzeme içkili olduğumu söyledim teyzem içki içme aniden birşey olsa nasıl vereceksin hesabını dedi mutfağa girdim ve çıktım sonra annemler balkona koştu bende gittiğimde hava kırmızı bir renk aldı ve ateş topları yağmaya başladı herşey yeerle bir olmaya başladı o an aklıma gelen tek şey sarhoş olduğumdu rüyamda ağladığım gibi kalktığımda da ağladım ve tüm boyunca korktum

merhaba ben babanemlerde oturuyordum, yüksek oldugu için kapıdan içeri tam girerken cok uzaklarda evler oyuncak gibi yıkılıp dusuyordu, her yer mahfoluyodu ama hiç ses yoktu, sonra kacaman buz parçası uzerıme doru gelıyordu ve kacıyordum, ben bizim iki katımız olan birini gördüm garip giysiler giymiş elinde beyzbol sopası topla evlere vurup yıkıyordu, cok garipti yorumlarsanız sevınırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir