Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyametin Koptuğu Günü Görmek

Rüyada kıyametin koptuğu günü görmek ne demektir?

Öncelikle herkese merhaba tekrardan, bu rüyayı uydurmuyorum az önce konuda açtım başka bir rüyam ile ilgili. Rüyamda günlük işlerimi yapıyorum sonra birden ölüp diriliyorum ve birden her taraf çökmeye başlıyor sonra gözümü kapatıyorum açtığımda bir anda kendimi bir yerde buluyorum yanımda da kırmızı ve mavi göstergeler var herhalde sevap ve günah sevaplar 3. 10 gibi bir şey yazıyordu günahlar 0. 00 dı sonra ağzımdan kazara bir hakaret ağır kelime kaçıyor ve günah (kırmızı olan) 3. 09 a ulaşıyor sonra uyanıyorum. Bu rüya en az 1 yıl önce görülmüştür ve hala dün gibi hatırlamaktayım.

Rüyada kıyamet gününü görmek ne demektir?

Gördüğünüz rüya hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok büyük engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyametin Koptuğu Günü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir dağın alt kısmındayım, yukarıda ise sisler içerisinde bir kale var, yanımda ise yakın bir arkadaşım bana “işrah geliyor” diyor “o ne demek” diye sorunca ise “kıyamet geliyor” diyor.

Merhaba rüyamda kıyameti ne zaman olucağini biliyorum ve bekliyorum gökyüzüne bakarak doğduğum topraklar da rüya değil yaşıyorum sanki yorumlarmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir