Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kıyametin Kopuşunu Görmek

Rüyada kıyametin kopuşunu görmek neye işarettir?

19 yaşlarımdayken art arda farklı günlerde 3 kez kıyametin kopuşunu gördüm. Orada şehrin ortasında binalar devriliyor, yıkılıyor, yanıyorken uzaktaki dağlar parçalanıyordu. Gök taşları düşüyordu, şehirde insanlar sağa sola koşu bağırıyorlardı, müthiş bir kaos ortamı vardı.

Meydan da saçı omuzlarında sakallı bir kişi böyle oval tiyatro zemini gibi 1 metre yüksekliğinde insanlara Kuranı kerimi okuyordu Türkçe ve sanırım Arapça’da sağ el işaret parmağını kaldırıyordu bazen. Etrafındaki insanlar halka gibi sarmıştı, kalabalık vardı ama çoğunluk kıyametin etkisinden kaçıyor, korkuyor, bağırıyordu. O kişinin etrafındaki kimi insanların kafası kedi köpek domuz fare kimi insanlar ise normaldi. Bir ara bu kişinin üstünde hacda giyilen ihramdaki elbiseden vardı ve o sahnenin yüksek yerin üstünde dururken bu kişi yanında da bir köpek vardı. Bir ara sahnenin ortasında 2.5 metre civarında demirden küp duruyordu o kişi bu kütleyi itmeye çalışıyor ama çok zorlanıyordu, kan ter içinde kalmıştı.

Ve ben o kişinin benim ileri ki zamandaki halim olduğunu anladım. Bu rüyalardan sonra ileri ki zamanda da bir kezde 2 güneş doğudan ve batıdan aynı anda doğdu yükselip öğlen vakti üst üste geldiler ve karardılar, dünya karanlık oldu. Sonra başka bir günde de rüyamda bir zat bana krem renginde hocaların giydiği elbise hediye etti “bu senin dedi”. Teşekkür ediyorum. Bu rüyalar özellikle kıyametle ile ilgili rüya beni çok etkileyen rüyalarda. Yorum yaparsanız çok memnun olacağım, teşekkür ediyorum. Mirkan

Rüyada kıyametin kopuşunu görmek nasıl yorumlanır?

Mirkan merhaba, keşke şu anda kaç yaşında olduğunu yazmış olsaydın, bu rüyayı kaç yıl önce gördüğünü bilmek daha anlamlı olurdu. Gördüğün rüya klasik kıyamet senaryosuna uyuyor, binaların yıkılması, dağların devrilmesi, gök taşları düşmesi. Benim düşüncem kıyameti insanoğlu kendisi yaratacak ve Yüce Allah’ta “yeter artık” diyecek. Yeter artık içinde neler olduğu hayallerin genişliğine bağlı. Siz 9 yaşında kız çocuklarıyla evlenirseniz, ölüyle öldükten sonra 6 saat daha ilişkiye fetva verirseniz ( Mısır’da 2013 yılında oldu) kıyametin zamanı yaklaştı. Belkide Afrika, Güney Asya, Ortadoğu halkları kıyameti yaşıyor haberimiz yok. Sanırım bu kadar felsefe yeter. İnanın çok doluyum, isyan etmek istiyorum, sesimi çok az kişi duyuyor. Allah iyilerin yardımcısı olsun demekten başka bir şey yapamıyorum (yanında olduğuna gönülden inanıyorum)

Rüyada kıyamet görmekkıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyametin Kopuşunu Görmek” için 2 yanıt

Teşekkür ederim. Rüyamı yorumladığınız için. 1983 Doğumluyum. Kıyametle ilgili rüyaları 19 yaşında gördüm. yani 12 yıl önce gördüm.

Merhaba,
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. İnşallah rüyanız sadece hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret ediyordur, fazlasından Allah hepimizi korusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir