Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kıymetli Taş Görmek

Rüyada kıymetli taş görmek neye çıkar?

İlk gün rüyamda birinin bana kıymetli taşlar, yüzük ve küpe verdiğini gördüm. İkinci gün rüyamda kocaman bir mücevher kutusu ve içinde de gerdanlıklar küpeler filan vardı (yine aynı kişi verdi). Üçüncü gün rüyamda ise eve küçük bir kutu geldi annem açtı ve içinden yine aynı küpe çıktı ve ben bu rüyamdaki küpe diyerek şaşırdım. Küpe üç rüyada da aynıydı. Küçük ( sanırsam zümrüt idi.) koyu yeşildi. Ama çok güzel bir küpeydi. Bu ne anlama geliyor?

Kimden: Ayısıt
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: biraz stresli ve üzgün (genel ruh halim)
Rüyanızın anahtar kelimeleri: zümrüt,mücevher kutusu,yüzük,hediye,küpe.

Rüyada kıymetli taş görmek neye yorulur?

Dikkat ederseniz üç rüyanın da teması aynı, yani kıymetli taş ve küpeler. Öte yandan aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli mesaj verdiğini gösterir. Gördüğün rüyalar reel hayatında iletişim konularına dikkat etmen ya da başkalarının sözlerine değer vermen gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada kıymetli taş görmek zenginliğe işarettir. Bazı rüya yorumcular ise bunu çocuk sahibi olmak, ailenin büyümesine işaret eder demektedir. Rüyada genel anlamda yüzük taşı, kolye taşı, küpe taşı, bilezik taşları benzer şekilde anlama sahiptir.

Rüyada topaz görmek sakinlik, sıcaklık ve gevşeme anlamına gelir. Bu rüya hayatınızda yeniden dengeye kavuşmanız gerektiğini ifade edebilir. Topaz nedir; kıymetli taş özelliğine sahip silikat mineraline verilen isimdir ve florlu alüminyum silikat Al2SiO4(OH, F)2 yapısındadır. Beyaz topaz buji porseleni yapımında kullanılır. Isıya dayanıklılığı oldukça yüksektir. Katışıksız topaz renksiz olabilir ve pırlanta kesim yoluyla traşlandığında elmasla karıştırılabilir. Topaz sarı, kırmızı, pembe, mavi veya kahverenginin çeşitli tonlarında da olabilir. Taşın rengi çoğunlukla kararsızdır ve güneş ışığında rengini kaybedebilir. Rüyada yeşim taşı görmek şifa yetkileri, ölümsüzlük ve gerçeği gösterir. Ayrıca, şekillendirme ve kişilik gelişimi konusunda büyüme gösterir. Rüyada safir görmek koruma, cennet ve ilahiyat konularına dikkat çeker. Mavi safir takmak kişinin bir gerçeği öğreneceğini temsil ederken aynı zamanda çok değerli bir şeyi elde edeceğine delalet eder.  Rüyada lapis taşı görmek karakterinizin mükemmel olduğunu gösterir. Tüm kusurlarınızla kendinizi kabul etmek anlamını taşır gerekir. Lapis taşı lazuli veya laciverttaşı, çok eski çağlardan beri mücevher olarak kullanılan bir taş türü. Koyu mavi renkte, yarı şeffaf-opak niteliğinde, özellikle Antik Mısır’da Firavunlar tarafından çok önem verilmiş kıymetli bir taştır. Lapis lazuli bir mineral değil, kayadır. Çünkü birkaç mineralden oluşmuştur. Gerçek bir mineral olabilmesi için sadece bir mineral türünü içermesi gerekirdi. Firuze taşı görmek rüya sahibinin kendisi hakkında çok değerli bir şeyi keşfedeceğini temsil eder.

“Rüyada Kıymetli Taş Görmek” için bir yanıt

Merhaba ,ben evli değilim ,nişanlandık.geçen gece beni çok sarsıtıcı bir rüya gördüm, hala onun etkisinin altındayım.

Sevgilim ile beraberdık tartışıyorduk sanırım,beni terk etmiş ve benden uzaklaştı , ben peşinden koşmaya başladım sokaklar çok dar ve inik çıkıklar vardı ,onu hep görüyordum ama yaklaşamıyordum, birden karlı bir yolda buldum kendimi hala koşuyordum,ama onu görmüyordum artık ağlamaya başladım ,bir süre ağladıktan sonra karşımda bir masa varı ,onun üstünde ise değerli taşlar vardı onlara yaklaştım ,elime aldım ,içimde bir hüzün vardı ,sevgilimi istiyorum değerli taş değil dedim ve uyandım.

Gördüğüm rüyanın yorumu yaparsanız sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir