Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kıymık Görmek

Rüyada kıymık görmek neye gelir?

Rüyamda bir yavru aslan gördüm, bir ağacın altına uzanmış ağlıyordu, biraz da korkarak yanına gittim, onu sevdim “sen buralara nasıl geldin, yok sa hayvanat bahçesinden mi kaçtın, senin annen nerede” dedim. Yavru aslan yaşlı gözlerle beni anlıyormuş gibi bana bakıyordu. Bana ön patisini uzattı, önce bunu dostluk gösterisi zannettim ama patiyi elimle tutunca ayağından damlayan kanı gördüm. Yavru aslanın ayağına kocaman kıymık batmıştı, kıymığı dikkatlice çıkardım, yavru aslan çok sevindi, beni öptü ve zıplaya zıplaya koşarak gitti. Bu rüya beni çok etkiledi, sizce bunun manası nedir?

Rüyada kıymık görmek yorumu

Betül selam, gerçekten de gördüğünüz rüya çok hoş ve aynı zamanda değerli mesajlar veriyor. Rüyada yavru aslan görmek rüya sahibinin gerçek hayatında kendine daha fazla güvenmesi gerektiğini, bunun için yeterli gücü, yetenekleri ve özellikleri olduğunu temsil eder.

Rüyada kıymık görmek kişinin küçük ve önemsiz gördüğü bazı şeylerin onu ileride üzebileceğini veya ilerlemesine engel olabileceğini ifade eder. Rüyada eline kıymık batması veya vücudunun bir yerine kıymık battığını görmek rüyayı gören insanın çevresindekiler ile görüş ve kişisel bilgi paylaşımına daha fazla önem vermesi gerektiğini simgeler. Rüyada batmış bir kıymığı çıkarmak, kıymık çıkardığını görmek çevrenizdekilerin düşüncelerinden yararlanarak bir sorunu çözeceğinizi ifade eder.

“Rüyada Kıymık Görmek” için 5 yanıt

Ayağında delikler görmek
Rüyamda ayağımın altında delikler açılmış, diğer tarafta bir tahtanın üzerinde çiviler var, çivilerin sivri kısmı üstte tahtaya monte şeklinde duruyor, ben ayaklarımı çivilerin üzerine basacakmışım. Bu arada ayaklarımdan acı hissediyorum. 42 yaşında bekar bayanım.

Nazlı selam, ayaklar gerçek yaşamda insanın tüm ağırlığını yaşam boyu çeken üstüne üstlük onun dik durmasını sağlayan en önemli organlardan biridir fakat insanoğlu bunun çoğu zaman farkına varmaz, bunu sıradan bir şeymiş gibi görür. Rüyada ayaklara görülen bir hastalık, ağrı veya anormallik aslında gerçek hayatta mantık, istikrar, ilerleme, bağımsızlık, özgürlük konularında bir sıkıntıya işaret eder. Bu bilgi ile sen hayatında neyin yolunda gitmediğini düşünmelisin çünkü ayaklarında gördüğün delikler buna işaret etmektedir. Rüyanın devamında anlatılanlar ise eğer bu durumu gözden geçirip olumsuzluğa neden olan faktörü tespit etmezsen ileride pişmanlık yaşayacağını belki kendini cezalandıracağını anlatmaktadır. Lütfen rüyada ayaklar sayfasını inceleyin.

Okulun önünde çıplak ayakla bir yere girdim sağ ayağımın altına bi tane kıymık battı canım çok acıdı birisi beni kucağına alarak ordan çıkardı ayağımın altındaki kıymığı çıkaracaklardı ki uyandım.

ruyamda hic tanimadigim bir cocugun ayagina bir süru taha parcalari kiymiklar batmisti, bende onlari tek tek cimbizla temizliyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir