Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kız Arkadaş İle Top Oynamak

Rüyada kız arkadaş ile top oynamak neye işarettir?

Rüyamda eski kız arkadaşımla top oynadık, o gün kurban bayramıymış, bir yakınım denk geliyor ve ben o kişinin evine gidiyorum, yeni kesilmiş kurban etinden patatesli bir yemek yapmışlar, hepsini yiyip çıkıyorum. Sonra bir çocuğun elektrik direğine tırmandığını görüyorum, çocuk iki direk arasındaki tellerden elleriyle asıla asıla geçiyor, hiç çarpılmamış olması herkese çok ilginç geliyor.

Yasım 23, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Rüya temaları: eski kız arkadaş, kurban bayramı, yeni kesilmiş kurban, patatesli bir yemek, kurban eti yemek, elektrik direği.

Rüyada kız arkadaşıyla top oynadığını görmek yorumu

Rüyada top görmek veya topla oynamak yaşamınızda tamlık ve bütünlük simgeler. Ayrıca, içindeki iç çocuk duygularını daha fazla dinlemeniz gerektiğini ifade eder. Ayrıca cesaret ve gücünü göstermek anlamı olabilir

Direğe tırmanan çocuğa bir şey olmaması yaşam gücünü ispatlayan bir ifadedir. Yaşama azmi güçlü olunca pek çok inanılmaz olay insanı etkilemez sonucu çıkarılabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Arkadaş İle Top Oynamak” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda evimin önünde dururken yolun karşı tarafından eski kız arkadaşımın geçtiğini gördüm. Önceden hiç makyaj yapmayan bir insandı ama rüyamda öyle bir makyaj yapmıştıki çok çirkin olmuştu ve yüzü çok asık başı yere bakarak yoluna devam etti ve rüyam o şekilde sona erdi. 29, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyamda benimle birlikte 4 kişi top oynuyordu. Biri erkek kardeşim, biri iş yerinden nefret ettiğim kişi, diğerinin kim olduğunu hatırlamıyorum. Patronun evinin bahçesinde oynuyoruz, el pas ama futbol topu olduğu için elini acıtıyor, onun için ayak pas oynuyoruz, patron normalde evde durmaz ama nedense o gün evde, daha sonra geliyor topu alıyor “o benim falan” diyor. Teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir