Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kız Arkadaşını Erkek Olarak Görmek

Rüyada kız arkadaşını erkek olarak görmek ne demektir?

İş yerinden bir arkadaşım, 2 gündür yakında sözlenecek olmamla ilgili ‘acele etme’ tarzında sözler ediyor. Evliliğe meyilli olan bu arkadaşımın neden böyle söylediğini anlayamadığım için biraz kafam karışıktı. Bunun üzerine dün gece rüyamda, yatak odasındayız, oldukça aydınlık bir oda. Bu arkadaşımla beraberiz. Alt kısmı çıplak fakat normal bir şeymiş sanki bu durum. Yalnız alt kısmı bir erkek. Ancak ben bunu nedense hemen fark etmiyorum. Bir süre sonra şaşırarak ‘ aaa nasıl olur’ diyorum sesli bir şekilde. Bir anda yanında bir kız görüyorum hep oradaymış sanki. ‘Sen bilmiyor musun biz böyleyiz’ gibi bir şey söylüyor arkadaşım ve gülüşüyorlar.

Buna benzer bir rüyayı yorumlamışsınız aslında, ancak o rüyada kişiyi tanımıyor rüya sahibi. Benim gördüğüm ise arkadaşım. Ve 2 gündür kafamı kurcalayan biri.
Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Bilişim
Ruh haliniz : Ortalama neşeli
En güzel rüyalar sizin olsun

Merhaba, çok haklısınız özür dilerim. Cinsiyet belirtmemişim. İş yerindeki arkadaşım bayan, rüyamda da bu bayan arkadaşımı görüyorum. Evleneceğim kişi yani erkek arkadaşım rüyamda yok hiçbir şekilde. Bu bayan arkadaşım gerçek hayatta 2 gündür evlilik için ‘acele etme’ gibi yorumlar yapıyor ancak kendisiyle çelişiyor. (Bu ayrıntıyı verme sebebim, belki rüyanın mesajını anlamlandırır diye). Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kız arkadaşını erkek olarak görmek neye yorulur?

Gerçek hayatta sözlenme, nişanlanma arefesinde olan kişiler nedense bu tür rüyaları görmektedir, bu bilinç altında ilişkisi hakkında bir tehdit olduğu düşüncesinden kaynaklanabilmektedir.

Bayan arkadaşınızı erkek olarak görmeniz, onun gerçek hayatta fazla masculen (erkeksi) davranışlarda bulunduğunu düşündüğünüzü göstermektedir. Bu bilinç altında yerleşmiş size ait gizli bir düşünce olabileceği gibi gerçekte olabilir. Bunun için arkadaşınızın  “evlilik için acele etme” sözünü oturun konuşun, bunu neden söylediğini öğrenin ve bu konuyu çözüp, kafanızdan atın.

“Rüyada Kız Arkadaşını Erkek Olarak Görmek” için bir yanıt

Merhaba, yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sitenizi tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

İyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir