Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kız Arkadaşını Öldürmek

Rüyada kız arkadaşını öldürdüğünü görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda, kız arkadaşım olduğunu hissettiğim ama tanımadığım bir kişi ile arabada başlayan münakaşamız, sebebini de bilmediğim, araçtan indirdiğim kız arkadaşımın bir bıçakla boğazını kestim, lakin şu detaylar zihnimde: Keserken bıçağı ters şekilde yukarıya doğru tek hamlede kestim ama kesme anında sanki bir boyun değildi de iki bilek ya da benzeri bir uzvu kesmiş gibiydim, bakamadan olay yerinden uzaklaştım, sıkıntı içerisindeydim, sürekli ilgili haberleri okuyorum.

Gazetede çıkan genç kızın katili gibi haberleri okudum, plakası tespit edilemeyen ve kameralara yakalanmayan, etrafımdaki kişiler kesin bulunur filan diyordu. Dayanamadım 3. günde ilk önce anneme babama ve tanıdığım aile büyüklerine ilettim, teslim olmamı filan söylediler, rüyamdaki sıkıntım tavan yaptı. Her şeyi düşünüyordum, kızın ailesinin yanına gittim, çok büyük ızdırap içindeydim. Sabah bunun rüya olduğunu görünce gerçekten sevindim, bir kaç ufak detay olmasına karşın rüyamın genel hatları buydu. Lütfen ne manası olduğu açıklarsanız sevinirim .

Rüyanın unsurları: kız arkadaşım, arabada tartışma, münakaşa, boğazını bıçakla kesmek, iki bilek, insan kesmek, arkadaşını kesmek, katil olmak, araba plakası.

Rüyada kız arkadaşını öldürmek yorumu

Gördüğünüz rüya, yaptığınız bir işin sonuçlarından bir endişe duyduğunuzu, bir iç muhasebe yapmak zorunda kaldığınızı, iyimi yaptım – kötümü yaptım ikilemi içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir