Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kız Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada kız arkadaşın ağlaması ne demektir?

Kız arkadaşım. Sevgilim değil ama bir ara aramız bozuldu hala bozuk. Rüyamda onu omzumda ağlarken gördüm. Birden sevgili gibi bir şey olduk. Ama asıl merak ettiğim “Omzunda ağlanmasının tabiri. Lütfen bulursan yazar mısın admin .  Şimdiden teşekkürler .

Rüyada kız arkadaşının ağladığını görmek açıklaması

Gördüğünüz rüya kız arkadaşınızın bir şeyden dolayı üzüntü içinde olduğunu, ağladığını ancak bunu dışarı yansıtmadığını ifade etmektedir. Omuz; güç, destek demektir. Birinin omzunuzda ağladığını görmek, sizden güç, destek beklediğini göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Arkadaşının Ağladığını Görmek” için 3 yanıt

Merhaba. rüyamda kız arkadasım ıle aynı evde fakat farklı odalarda oluyoruz. ben ise odamda onu aldatıyor oluyorum. bellı sureden sonra aldattıgım kız gıdıyor ve benım kız arkadasımın uzaktan da olsa bır arkadası bır anda odaya gırıyor ve bana bakıp cıkıyor. tabıkı ben uygunsuz haldeyım. ve sonra bırden kız arkadasım odaya gırıyor ve bana bır suprızı oldugunu ve cıkmamızı soyluyor. ben o ara gıyınırken kendısı sandalyede karsımda oturuyor ve gozlerınden yas dökülüyor ama ben sankı hala onun bu yaptıgım seylerden haberı olmadıgını dusunuyorum oda bu konuda en ufak bısey soylemıyor. sonra el ele tutusup cıkıyoruz ve cıktıktan sonra mutluyduk hıc bır sorun yoktu . acaba ne anlama gelır ?

Rüyamda en yakın arkadaşım sevdiği çocuk için ağlıyordu, ona yardım ettim ve sakinleşti, gülmeye başladı bu ne anlama geliyor?

rüyamda yeni ayrıldığım kız arladaşım uzun saçlıyken ben arkadaşlarımda oturuken kapı çaldı ve onu karşımda kısa saçlıyken gördüm sonra koşturdum sarılmak için ama oo kaçtı ağlayarak sonra bende gitmedim ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir