Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kız Arkadaşıyla Beraber Yatmak

Rüyada kız arkadaşıyla beraber yatmak nedir?

Merhabalar, 30 yaşında bekar bir devlet memuruyum. Özel hayatımda sıkıntılı bir dönemden geçmekteyim. Kız arkadaşımla sürekli kavga etmekteyiz.

Rüyamda kız arkadaşımla aynı yatakta yatıyoruz. Ona arkadan sarılmışım. “Bir çocuk daha yapalım mı” diyorum. “Tamam” diyor. Yani bir çocuğumun olduğunu öğreniyorum. Sonra sahne değişiyor. Bir lokantada yemek yiyoruz. Bir yandan rakı içiyoruz. O iki yudum sonra sarhoş oluyor. Ben sağlam kalmak adına şalgam suyu içiyorum. Sizce bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim & İyi günler. İpuçları: kız arkadaş, beraber yatmak, arkadan sarılmak, çocuk yapmak, çocuğu olmak, lokanta, yemek yemek, rakı içmek, sarhoş olmak, şalgam suyu.

Rüyada kız arkadaşıyla beraber yatmak manası

Rüyanızdaki unsurlar birbiriyle oldukça uyumsuz, zıt şeyler. Buradan gerçek yaşamınızda kafanızın oldukça karışık olduğu ortaya çıkıyor ve zaten bunu sizde yazmışınız.

Bana sorarsanız rüyanız, sakin kafa ile içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirip özellikle arkadaş çevrenize dikkat etmenizi, size yanlış örnek olan, hatalı yol gösteren arkadaşlarınızdan uzaklaşmanızı, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyip yaşamınıza yeni bir yön vermenizi tavsiye etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Arkadaşıyla Beraber Yatmak” için bir yanıt

rüyamda sevdiğim bir kız arkadaşım ve eşinin arasında yatıyorum sonra bi anda kalkıyorum etrafta kafaları kopmuş bussuru kedi var vebiraz ilerdede kedi yavrular sonra koşarak evime gidiyom

sizce bunun anlamı nedir teşk..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir