Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kız Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada kız bebek doğurduğunu görmek neyi gösterir?

Kız bebek doğurduğumu gördüm. Ben dün gece bir rüya gördüm. Eski sevgilimden 7 ay önce ayrıldım. Rüyamda onunla ayrılmadan önce birlikte olduğumuzu ve ayrıldıktan sonra hamile kaldığımı gördüm. Hamile olduğumdan ona haber vermiyordum, fakat doğum yaptıktan sonra öğrenip barışmayı istediğini tekrar birlikte olmak için yalvardığını gördüm. Bu arada sevgilim ilerde bir çocuğumuz olursa hep kız olmasını isterdi.

Name: özgür kız
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:20
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject:kız çocuğu doğurmak
Anahtar kelimeler:eski sevgili, ayrılmak, çocuk doğurmak,

Rüyada kız bebek doğurmak yorumu

Gördüğünüz rüya, hayatınızda ciddi bir pişmanlığı ifade etmektedir.
Rüyanız aynı zamanda bilinç altınızdaki olmasını hayal ettiğiniz şeylerin senaryolaştırılmış yansımasını da gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doğum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Bebek Doğurduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada doğum yapmak, kız bebek doğurduğunu görmek
Rüyamda fazla sancım olmadan bir kız çocuğu doğuruyorum. Doğurduktan sonra etrafımda komşular oluyor ama ben hiç birini tanımıyorum, bebeğe bakıp gülüyorlar ve sonra çocuğun ismini Elanur veriyorlar. Çocuk sarışın yüzü hafiften kızarık ve kucağımda uyuyor. Ayrıca ben bekarım. Rüyada doğum yaptığını görmek, kız bebeği olduğunu görmek neye tabir edilir?

Ben yeni evliyim, ruyamda bir kız bebegim oldugunu ve adını da buglem sare koydugumu gordum ama bebegin yüzünü gormedim, sadece herkese adi buglem sare diyordum ve herkes buglem diye seviyordu bebegi, cok merak ettim ne anlama geliyor?

Kebire merhaba, rüyanızın iki önemli yanı var. İlki kız bebek sahibi olmak ki bu konuda bebek görmek sayfasında rüyada kız bebek görmek rüya tabirleri bölümünü okuyunuz. Diğeri ise bebeğine Buğlem Sare ismini koymanızdır ki bu konuda bu ismin sizin için ne anlam taşıdığını araştırın, isimler ve kader yazısını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir