Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek neye işarettir?

kız bebekSelam ve sevgiler. Rüyamda ölmüş annemi hastanede kucağında bir kız bebek doğurmuş olarak görüyorum. Bebeğin üzerine eğilip “sen kime benziyorsun” diyorum, yeni doğmuş bebek bana bakıp “sana benziyorum” diyor. Herkes gülüyor şaşırıyorum. Sonra bebeği biri kucağına alıyor çok zayıf bir bebek “Kaç kg bu bebek” diyorum “850 gram” diyorlar ve üzülüyorum.

Annem yaşlı ya herhalde bu yaşta kadın iyi beslenemedi bebek zayıf oldu diye düşünüyorum. Bebeği iyi beslemek lazım annem ölürse ben bakarım bebeğe diye düşünüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada kız bebek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kız bebek görmek hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Bebek Görmek” için 8 yanıt

gerçek hayatımda hamileyim. bu da çok uyku yapıyor, dün akşam koltukta uyuyakalmışım. Rüyamda eşim beni uyandırmak için elini karnıma koyuyor, karnımda kız bebek olduğunu görüyorum ve uykumdan uyanıyorum. yorumunuz nedir?

Rüyada bal rengi gözlü kız bebek görmek
Ablamın rüyasını aktarıyorum: Ablam beni rüyasında görmüş. Benim kucağımda beyaz tenli tombul siyah saçlı siyah gözlü bir oğlan bebek, ablamın kucağında ise kocaman bal rengi gözlü kız bebek varmış. Ben ablamın kucağındaki bebeğe “bakıp ne kadar çarpıcı gözleri var renkli göz olsa bu kadar dikkat çekmez” diyormuşum. İsmini ne koyacaksın diyormuşum. O da Miya diyormuş.
Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık
Rüyanız : kız bebek, erkek bebek, miya

Miyaya cevap
Gördüğünüz rüyanın tabiri miya isminde saklıdır. Miya kız çocuğu tacı anlamına gelen bir isimdir. Bir kız çocuğunu işaret etmekte ancak sizin için mi kardeşiniz için mi söylemek zordur.

Kız bebeği olduğunu görmek
Merhaba, 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Rüyamda yeni kız bebeğim olduğunu görüyorum, ismini annemler Hülya koymak istiyorlar bende “en azından Rüya olsaydı ismi” diyorum. Daha sonrasında bebeğimi cok sevmek istememe rağmen sürekli dışarıda başka işlerimi yapmaya gidiyorum ve bebeğimin hic ağladığını görmedim, bu rüyayı nasıl yorumlarsınız?

Rüyada bebek doğurduğunu görmek kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer şeklinde tabir edilir. İsim konusuna bakmak gerekirse bunun için Hülya ve Rüya isimlerinin sizin için ne anlam ifade ettiğini sorgulamalısınız. Rüyanın devamı ise gerçek hayatınızda bir şeyi / şeyleri gözden kaçırmanız yüzünden hak ettiğiniz ya da beklediğiniz şeylere kavuşamadığını ifade etmektedir.

Ben ücüz kız bebegimin olduğunu gördüm evli bile değilim normalde, korktum, rüyamda 2 tane kız bebegimi başkasına vermeyi düşünüyorduk asla yapmicagim birsey.

Rüyamda bir uzun yola gidiyoruz kendi arabamızla ailecek. 24 yaşında üniversite son sınıf ögrencisiyim. Evli filan değilim. Benim çocuğum varmış, 1 yıldır insanlardan saklıyormuşuz, şimdi de onu arabanın bagajında yola götürüyoruz. Bagaja pazene sarılı ve yanında bir kedi ole beraber valizlerin üzerine koymuşuz. 1-2 mola verildiği zaman annem baktı bebeğe ne vaziyeti diye. 3.de ben indim baktım. İçimden diyorum bebek benim niye bakmıyorum, hem gidip göreyim bir senedir neden hiç görmedim ben, nasıl oldu bu çocuk niye hiçbişe hatırlamıyorum ben, nerden geldi bu çocuk, kimden oldu acaba. Bagajı ara açtım kedi çıktı gitti önce, sonra ben bebeği aldım kucağıma, sevdim. Severken başkasının bebeği gibi seviyorum sonra dedim bu benim kızım dedim, bana anne dedi sonra. Sevmem çok hoşuna gitti, bir yıldır sadece özlemiş içinde nefret hesap sorma gibi bir fikir yok bebeğin. Sonra mola bitecek diye geri koymak istedim bebek istemiyor, koyma beni buraya diye ellerini oynatıyor, hareketli bir bebek durmuyor yerinde. Kedi de gelmedi, kapatamadım arabanın bagajını. Bir yandan yanıma almayı istiyorum bayaği ama diyorum seneye alacam seni şimdi olmaz.. kedi yerine başka kedi geldi izin vermedim. Pisi pisi diyoruz bebekle beraber kedi gelmiyor, öyle bitti rüya mola bitti diye geri pseslemediler beni de.

Ayşe merhaba, bebek umut demektir, yeni başlangıçları müjdeler, rüya sahibi hakkında aydınlık günleri işaret eder. Rüyadaki kedi ise aslında içinizdeki yaratıcı duyguların farkına varmanız gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir