Rüyada Kız Bebek Sahibi Olmak

Rüyada kız bebek sahibi olmak neye delalettir?

Merhaba, evliyim ve eşim 6 haftalık hamile, butik bir hastanede arkadaşlarımla oturuyoruz ve eğlenirken birden eşim doğuruyor bir bakayım diyorum. Bir odaya giriyorum oda loş aydınlatmalı bir oda, eşim doğumu yeni bitmiş ama mutlu bir ağrı sızı yok yüzünde, yatıyor baş ucunda ablam ve ebe olarak bir kadın var ancak tanımıyorum onu. Ben tam odaya girdiğimde bir bebek doğuyor daha bebek bağını kesmeden sadece havlu ile silip eşimin kucağına veriyorlar az bir saçı var bebek bana benziyor,sadece nazikçe başına dokunuyorum. Ablam “kızımız oldu” diyor. O anda ben kızım aşkım diyorum 2-3 kere arka arkaya ablam abartma tamam diyor gülerek.

O an çok mutluyum ama birden aklıma keşke oğlum olsaydı diye bir düşünce geliyor. Ancak gene de çok mutluyum o anda. Rüyamı hatırladığım detayları ile paylaştım. Eğer yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. Erkek, Evli, Çalışıyor, Mutlu

Rüyada kız bebek babası olmak neye yorumlanır?

Merhaba, hamile olan bayanlar ve eşi hamile erkekler, hamilelik dönemlerinde bu tür rüyaları sık sık görürler. Bu rüyalar herhangi bir mesaj vermekten ziyade güncel hayatta kafanızı taktığınız, zihninizi meşgul eden bir konunun ( bebek sahibi olmak, bebeğim kız mı erkek mi olacak? bebeğim nasıl bir bebek olacak? kime benzeyecek? ) uykudaki yansımasıdır.

Öte yandan rüya tabirleri rüyada kız bebeği olduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer şeklinde açıklamaktadır. Bakınız rüyada bebek görmek rüya tabirleri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

4 Yorum yapılmış

 1. rosy dedi ki:

  rüyamda bir kız bebeğin önümden yürüdüğünü gördüm.güya benim kızımmış ve çok tatlı yürüyordu.bende bebeğim buraya gel yanıma gel diye sesleniyor onu yanıma almaya çalışıyordum sonra bir baktım bebek erkek olmuş onu kucağıma aldım ve emzirmeye çalışıyordum
  not:hamileyim ve bir kız çocuğum olsun istiyorum.

  • admin dedi ki:

   Rosy

   Rüyanızı ilgisiz bir sayfaya ( rüyada deprem görmek ) eklemişiniz, buraya taşıdım.

   Rüyanız hayırlara işaret etmekte olup, güzel günleri müjdelemektedir.

   Vatiniz olursa bebek ve hamilelik sayfalarını mutlaka inceleyiniz.

 2. E.Z. dedi ki:

  Evlendiğini ve kızı olduğunu görmek
  19 yaşında bekar bir öğrenciyim. Rüyamda evlendiğimi ve bir kızım olduğunu, ona halalarının adına uysun diye ‘Helin’ ismini verdiğimi gördüm. Hayatımda kimse yok ama rüyamda kızımın halaları olarak gördüğüm kişileri tanıyorum.

  • Admin dedi ki:

   Rüyada evlendiğini görmek rüyayı gören kişi için kişisel gelişim ifadesidir. Bakınız rüyada evlilik görmek sayfası. Kız bebek sahibi olmak sayfada anlatılmaktadır. Öte yandan Helin isminin senin için bir şey ifade edip etmediğini düşünerek mesajı ancak sen tespit edebilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*