Kategoriler
Sayılar

Rüyada Kız Bebek Ve 41 Sayısı Görmek

Rüyada kız bebek ve 41 sayısı neye işaret eder?

Merhaba. Geçenlerde bir rüya gördüm ama o rüyayı görmeden bir kaç gün önceden düşünmeye başlamıştım “acaba ilerde nasıl bir hayatım olacak. eşim, çocuklarım nasıl olacak” diye. Sonra o gece dua ederek uyuyakaldım. “Allah’ım bana göster eşimi, çocuklarımı” diye. O gece rüya gördüm. Ben yeni doğum yapmışım. çok tatlı bir kızım olmuş, o kadar güzel ki anlatamam. Onu kucağıma alıyorum seviyorum, bana sürekli gülümsüyor. O kadar huzurluyum ki, bebeğim yeni doğmuş olmasına rağmen 5-6 aylık bebek gibi, tombiş bir bebek.

Sonra bir çekmece açıyorum, içinde kızıma gelen altınlar, hediyeler var. Altınların ve hediyelerin üstünde bebeğin anne babasının adı yazıyor. Anne kısmında benim adım, baba kısmında ise 41 sayısı var. Bütün hediye ve altınlarda hep aynısı var. Bu rüyanın yorumu nedir. çok merak ediyorum. yorumlarsanız çok sevinirim. iyi günler. Hatice’nin rüyası. 30 Ağustos 2012, 12:35

Rüyada kız bebek ve 41 sayısı görmek neye yorulur?

Hatice merhaba, rüyanız çok ilginç ve bir o kadar da gizemli mesajlar vermektedir ve tüm mesajlar hayırlıdır. Rüyada kız bebek görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Rüyada kırk bir sayısı, 41 rakamı görmek kutsal bir iş birliği veya ilahi evlilik anlamına gelir.

Rüyanızın ana unsurları olan kız bebeği ve kırk bir sayısını incelersek; kız bebek bereket anlamına gelir. 41 sayısının dinimizde büyük bir önemi vardır ve ilahi bir anlam ifade eder. Sonuç olarak rüyanız bana göre inanılmaz güzel bir gelecek sizi bekliyor, lütfen çizginizi sakın değiştirmeyin, Allah’ın yolundan ayrılmayın demektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın ana unsurları: doğum yaptığını görmek, kız bebek, güzel bebek, bebeği kucağına almak, gülümseyen bebek, tombiş bebek, altınlar, hediyeler, 41 sayısı.

“Rüyada Kız Bebek Ve 41 Sayısı Görmek” için 2 yanıt

Yeni doğmuş bir çocuk gördüm. Anne karnından ilk çıkmış haliyle, fakat cinsiyetini hatırlamıyorum. Hemşire bebeğin alnını sildi, hafif bir toz vardı alnında. Silince Arapça Allah yazıyordu, ama hemşireden önce ben farketmiştim… Bu rüyanın yorumu nedir? İyi günler…

Merhaba ben rüyamda derste hoca ders islerken tahtaya kocaman 41 sayısı yazdı beni tahtaya çağırdı bunun anlami nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir