Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek neye işarettir?

Merhaba, gördüğüm bir rüyanın yorumunu merak ediyorum, elimden geldiğince detay vermeye çalışacağım, ancak rüyama başlamadan önce vermek istediğim bir detay var: şu an önemli bir hastalıktan dolayı tedavi görmekteyim, ancak psikolojik anlamda hiçbir olumsuz his ve düşünce taşımadım bu süreçte, gayet pozitif geçiyor her şey. Rüyamda Annem, ben ve tanımadığım ama sorumluluğu bizde olan 4-5 yaşlarında küt siyah saçlı kahküllü bir kız çocuğu ile bir sinema salonundayız. Salon düzeni klasik bir sinema salonundan çok küçük sayılabilecek bir konser salonu gibi, ortasında zemini kahve-krem üçgen desenli seramiklerle kaplanmış bir dans pisti var. Bizim sorumluluğumuzda olan kız çocuğu dahil salonda bulunan diğer çocuklar film gösterimi sırasında orada oyun oynuyorlar ama bir süre sonra diğer izleyicilerin uyarıları üzerine çocukların hepsi yerlerine oturtuluyor.

Yakınıma oturan kız çocuğu lavaboya gitmesi gerektiğini söylüyor. Bunun üzerine annem, ben ve kız çocuğu yerimizden kalkıp lavaboya gidiyoruz. Bulunduğumuz salondan çıkar çıkmaz karşımıza yuvarlak bir galeri boşluğu çıkıyor (burada aydınlatma sarı renkli) ve lavabolara bu galeri boşluğunun yanındaki daracık kapıdan giriliyor. Üçümüz de hiç zorlanmadan içeriye giriyoruz. Çok büyük bir tuvalet ile karşılaşıyorum. (aydınlatma beyaza dönüyor içeride)

Yaklaşık 50 kişilik bir yer görüyorum zemin 10*10 luk beyaz seramiklerle kaplı, kabin kapıları olarak görmeye alışık olduğumuz dışında ağır, metal, gri kapılar kullanılmış. Sağlı sollu L şeklinde sıralanmış kabinler ve L koridoru dönmeden bir merdiven aşağıya iniyor. İçerisi bomboş olmasına rağmen ben koridoru yürüyor, L koridoru dönüyorum ve sonuna yakın bir kabin seçiyorum, annem ve küçük kız çocuğu basamaklardan aşağıya iniyorlar ve merdivenlerin önünde buluşacağız diye işaret ediyoruz. İhtiyaç duymamama rağmen kullanıyorum, gri metal kapıyı içeriden kilitliyorum. Kabinin içinde ayna veya cam gibi bir şey var ve ben buradan dışarıyı görebiliyorum. Tanıdıklar gelip geçiyor, her iki cins de kullanabiliyor ve bunları yadırgamıyorum, tanıdıklarla selamlaşıyorum.

Sonra rahmetli dayımı (Haluk) ölü olduğunu bir şekilde bildiğim ama tanımadığım sarışın, takım elbiseli, bakımlı bir kadınla bir konuda konuşurken görüyorum. Daha çok bir iş hakkında konuşuyor gibiler. Kadın banka gişesinde gibi oturuyor, dayım onun önünde ayakta konuşuyor, bana ikisinin de profilleri dönük ama bulunduğum açıdan dolayı dayımın yüzünü daha net görüyorum. Dayımı görünce dikkatini çekmek için kabin içindeki cama vurmaya başlıyorum, sesleniyorum, bana kaş göz işareti yapıyor, dayım pek ilgilenmiyor başta anlamıyorum sebebini ama aslında kadının dikkatini çekmemi istemiyor, tekrar ediyorum cama vurmaya. İkişi de dönüp bana bakıyor ve ben onlara “siz burada mısınız? (yaşıyor musunuz demek istiyorum)” diye soruyorum.

Dayım bana biraz ters biraz geçiştiren bir şekilde ( ki öyle bir tavrı hiç olmazdı oldukça sevecen candan davranan bir insandı Allah rahmet eylesin) “sende ki de yeter ” diyor. Kadın ayağa kalkıyor bana biraz yaklaşıyor bu esnada ben hala kabinin içindeyim. İkisine de ” sendeki de yeter ne demek, hastalık mı? ” diye soruyorum. İkişi de başını sallayarak onaylıyorlar. Ben kadının yüzüne bakıp başımı sağa solla sallıyorum ve “daha değil” diyorum. ( rüyamda dayım ve kadın arasında geçen konuşmanın benimle ilgili olduğunu anlıyorum) Bu cevabım üzerine kadının bakışları değişiyor, gözlerinin içi parlıyor bana bir şey söylemese de ben “sen öyle san” dediğini duyuyorum.

Hala kabinin içindeyim kadınla yaptığım konuşma sırasında annemin ve küçük kızın kabinin dışında beni beklediklerini hissediyorum. Kadının bakışlarından sonra korkarak uyanıyorum “uyandığımda sabah namazı vakti olduğunu fark ettim dua okumaya çalıştım ama bakışlar gözümün önündeydi ve hala korkuyordum, bu nedenle duaları bile karıştırdım, sakinleşip tekrar uykuya dalmam 15-20 dk yı bulmuş hatta geçmiş olabilir. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada kız çocuğu görmek neye yorulur?

Sevgili Üyemiz, öncelikle böylesi güzel ve anlamlı rüyayı, mükemmel bir lisan ve detaylara dikkat ederek gönderdiğiniz için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Rüyanızın ana unsurları anne, kız çocuğu, sinema solunu, lavabo, tuvalet, rahmetli dayı ve gizemli sarışın kadındır. Bu unsurların anlamlarını özetler halinde listeleyip, sonra yorumu toparlayacağım. Benim gözümden kaçan ayrıntı olursa lütfen siz tamamlayın.

Rüyada anne görmek, annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi oz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır.

Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır.

Rüyada sinema görmek, sinemaya gitmek, sinemaya gittiğini görmek sizin duygu ve / veya eylemler karşısında kendinizi korumak için çalıştığınızı gösterir. Rüyada sinema salonunda olmak, sinemada film seyretmek, film seyrettiğini görmek, başka bir kişi üzerine veya onlara bir projeniz dolayısıyla baskı yaptığınızı ifade eder

Rüyada lavabo görmek duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Rüyada ölmüş birini görmek çok derin konulardır ve bu rüyaların çözümlemesi sizin duygusal durumunuza bağlıdır. Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder.

Rüyada sarışın birini görmek hayattan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı, atak olmanız gerektiğini işaret eder.

Burada görüldüğü gibi ana teması rüyada kız çocuğu görmek olan bu rüyanın tüm unsurları birbiri ile mükemmel uyumlu, benzer noktaları işaret etmektedir: sahip olduğunuz değerlerin farkına varmanız onlara sahip çıkmanız ve daha mutlu günlere kavuşmak için biraz daha fazla istemeniz, çaba sarf etmeniz gerektiğidir.

“Rüyada Kız Çocuğu Görmek” için 2 yanıt

rüyamda 3 aylık bir kız çocugunu bana getiriyorlar bakmamı istiyorlar annesi ölmüş, masraflarını karşılayacaklarını söylediler bende onlara “aylık 750 lira verirseniz olur” diyorum, çünkü düşünüyorum çocugun masraflarını 250de karım olur diyorum rüyamda ama onlar 120-150 arası dediler o şekilde uyandım.

Rüyamda odama girmek için acele ediyorum ama o sırada bir ayı görüyorum, odama yetişemeyeceğimi anlayınca hemen en yakın odaya giriyorum ve kapıyı kapatıyorum, odada küçük bir kız çocuğu var ona dışarıda ayı olduğunu bursdan kacmamız gerektiğini söylüyorum, ilk başta yok dese de ayının gürültüsü ve sesleri karşısında “tamam” deyip boynuma sıkı sıkı sarılıyor, ben pencereden dışarı atliyorum, ayı içerisinde girip geçemeyeceği bir yer olduğunu görünce geri gidiyor, sonra ben atliyorum, bakmak için geri doneyim derken kız beni de al bırakma diyor onu da alıp tekrar pencereden içeri giriyorum, kızın ailesi geliyor benim ailem geliyor öylece konuşuyorlar. Kız tanıdığım biri değil aileyi tanımıyorum bekarım 26 yaşındayım askeri personelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir