Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Çocuğu Öpmek

Rüyada kız çocuğu öpmek neye işaret eder?

Rüyamda bir evdeyiz, bizim evmiş, evde misafirler var, mutfaga giriyorum, raflarda bir seyler ariyorum, sonrada ufacik yer diye sikayetci oluyorum, mutfakta babam var, birde erkek misafir bir kaç kisi daha var. Sonra salona geciyorum, erkek misafirimizin bir kız çocuğu varmis, çocuk salonda dans ediyor, cok begeniyorum sarılıp opuyorum, dans hareketleri gosteriyor ,yegenimde buzdolabinin onunde onun gosterdigi dans hareketlerini yapiyor.

Not: Yegenimin bir arkadasiyla sevgili olduk , bes aydir gorusuyoruz bir kac kere gorusmedim, onun israriyla tekrar gorusmeye basladik, onu sevdigim için karsi koyamadim ve tekrar gorusmeye basladik. Yegenime benimle alakali sozler soylemis ,ben cok iyiymisim benimle gorusmek bir seyler paylasmak istemiyormus, beni kirmamak için gorusuyormus bunun gibi sozler soylemis. cok uzuldum.

Kimden: rüya sahibi
Cinsiyetiniz: Kadin
Yaşınız:44
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:Kırgın
Anahtar kelimeler: dans hareketleri, çocuğa sarılmak

Rüyada kız çocuğu öpmek neye yorulur?

Rüyada bir kız çocuğunu öptüğünü görmek, yaşamınızda bütünlük eksikliği gösterir, tanrıya saygı ve hayranlığı temsil eder.

“Rüyada Kız Çocuğu Öpmek” için bir yanıt

Rüyamda iş yerinden bir bayanı gördüm, bu kişi normalde çok ilgilendiğim, gizliden hoşlandığım biri ama bundan haberi yok, ona açılamadım, bu konuları hiç konuşmadık, sadece merhabamız var ve işle alakalı konuşmalarımız olur. Rüyamda bu bayan elimi tutuyor ve arkasından beni yanağımdan öpüyor. Galiba sevgili gibiydik ama yanağımdan öpmesi bana garip geldi. Bu nedir? 27, erkek, bekar, çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir