Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kız Çocuk Doğurduğunu Görmek

Rüyada kız çocuk doğurduğunu görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda bir kız çocuğu dünyaya getiriyorum ve diyorum ki “ben zaten 2 kız annesiyim, şimdi 3 kız annesi oldum, bebek düşünmüyordum ama buda bana Allah’ın bir hediyesi, adını melek koyalım” diyerek eşimin kucağına veriyorum ve “artık 3 kız annesiyim, adını da ben koydum” diyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. derin’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları kız çocuğu, çocuk doğurmak, kız annesi olduğunu, melek ismi, bebeğe isim koymak. 12. 09. 2012 / 00:48

Rüyada kız çocuk doğurduğunu görmek neye yorulur?

Derin Merhaba, Rüyanızda net olmayan konular var;

1. uyanık yaşamda evli misiniz?

2. gerçek hayatınızda 2 kız evladınız var mı?

Bu bilgileri sayfanın alt kısmındaki yorum bölümüne yazarak bildirdiğinizde rüyanızın açıklaması yapılabilecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çocuk görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız Çocuk Doğurduğunu Görmek” için 3 yanıt

7 aylık hamileyim. Rüyamda kızımın doğduğunu ve onu emzirdiğimi gördüm. Daha sonra çok küçük olmasına rağmen çok güzel hareketler yapıyordu. Çok hareketliydi. Karnımda da çok hareketli zaten. Bu ne anlama geliyor.

Rüyamda eşim bir kız çocuğu dünyaya getirdi.fakat hamile falan değildi.sasirdim ve ben kız çocuğunu sevmeye başladım. Neye delalet acaba?

Erkan selam,
Rüyanız gerçek hayatta kısmetinin açılacağı, bereketin artacağı, bolluğun olduğu bir döneme gireceğinizin işareti olup yakında sevinçli haber alıp, sıkıntıdan kurtulup feraha ereceğinizi müjdelemektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir