Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kız Doğurmak

Rüyada kız doğurduğunu görmek neye işaret eder?

Merhaba. 46 yaşında, iki erkek evladı olan bayanım. Kız bebekRüyamda hamileyim ve doğum yapmak üzereyim. Diyorum ki “biri ebeyi çağırsın” ama o sırada dışkı yaptığımı görüyorum ve arkasından doğum başlıyor. Dua ediyorum “Allahım inşallah kolay doğum yaparım, yardım et” diyorum ve birden kız bebek doğuyor, çok kolay bir şekilde.

Çok seviniyorum, sevimli güzel ve yeşil gözlü ama gözleri kapalı, sanki nefes almıyor, göbek bağını kesmek için ebeyi buluyorum, bir iki mahalle ötede. Birazda şaşırıyorum göbek bağı ile nasıl dolaştığıma ama göbek bağı falan görmüyorum. Ebe geliyor eve bakıyor ve diyor ki “doğum böyle olmaz”, bir terslik olduğunu anlıyorum, bebeğin başına geliyorum. Büyük makara gibi bir şey çeviriyor ve kalbini çalıştırmaya çalışıyor ebe.

“Kızım nolur aç gözlerini” diyorum, içim acıyor, ağlamaklı uyanıyorum. Rüyam ne anlama geliyor, lütfen yorumlar mısınız? ceylin tarafından 25.04.2013 / 13:15 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kız doğurmak neye yorumlanır?

Merhaba,

Rüyada doğum yapmak, kendinizin veya bir başkasının doğum yaptığını, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder.

Rüyada dışkı görmek para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir.

Rüyada göbek bağı görmek Anne ile Bağ, Duygusal Bağlanma, Bireysel eksiklik anlamlarını simgeler. Göbek bağı kesmek, Göbek Bağı kestiğini görmek, İletişim eksikliğini ifade eder. Aynı zamanda, Tek başına olmak, Kendi ayaklarının üzerinde durmak ve kendiniz ile ilgili kimi endişeleri ifade eder. Rüyanın unsurları: doğum yapmak, doğurmak, ebe, dışkı yapmak, göbek bağı.

“Rüyada Kız Doğurmak” için 3 yanıt

ben dün gece rüyamda hamileymişim yolda yürürken sevgilim yanımdaymış numaradan doğum yapacağım sancım var diyorum fakat az ileride doğum yapıyorum yolun kenarında. bir kızım oluyor kilolu çok güzel bir kız nasıl geliyo bilmiyorum kuzenimde yanımda oluyor kızımın adına ben gökce diyorum o ferda funda gibi bi isim diyo bebeğümü giyinik olarak alıyorum tek ikimiz kalıyoruz ben açım sanırım yolda yemek yiyor herkes ailemle konuşmuyorum babamın dayısı gile gidiyorum oda senin kaldığın oda dolu biri uyuyor gelme diyor ve orda bir adam var gerçekten bebek konuşuyor ama tek ben duyuyorm ona masal anlatıyorum falan oda devamını söylüyo acaba ne demek bu teşekkür ederim

ben sabah namazi vaktiydi ben gercektende hamileyim ve ruyamda bir kizim oldugunu goruyordum ama o kiz ruyada guluyordu ve agzini aciyordu sonuna kadar agzinda uc tane kuc dil vardi bu neyin habercisidir

Rüyamda bir kız çocuğu doğurdum, adını Ebru koydum ve onu öyle güzel emzirdim ki ve beni çok etkiledi bu rüya. Simdidem teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir