Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kız Garson Görmek

Rüyada kız garson görmek neye işarettir?

Merhabalar. benim sevdiğim bir kız var, onunla normal konuşuyoruz ama o biraz daha mesafeli davranıyor bana karsı, daha yeni tanıştık sayılır belkide ondandır.

Rüyamda sevdiğim kız restoran gibi bir yerde garson çalışıyormuş, orada garsonmuş. restoranın içine koprunun merdivenleri iniyordu. bende o merdivenlerden inerek yanına geldim. beni görünce sanki işlerini bıraktı gibi. merdivenin dibinde beni bekliyordu. indim ve öyle sarıldık. o benım göğsüme yaslamıstı kafasını. arada bir şeyler konuşuyorduk ama tam hatırlamıyorum. Arada göğsüme yasladığı yerden bana bakıyordu.

Rüyada kız garson görmek neye yorulur

Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada garson görmek,  sizin manevi ve ruhsal yönden kendinizi geliştirmek, huzurlu olmak, mutlu olmak ve kendinizi daha özel birisi olmak ihtiyacında olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda biraz sabretmeyi ve sıranın size gelmesini beklemeyi öğrenmenizi tavsiye eder. Detaylı bilgi için lütfen rüyada garson görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir