Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kızı İstediğini Görmek

Rüyada sevdiği kızı istemek neye işaret eder?

Rüyam şöyle uzun zamandır bir kızı seviyorum, kız uzaktan akrabam, biz ailecek o kızı istemeye gidiyoruz ve ailesi de kızı veriyor. Bu kıza gerçekte daha açılmadım. Açılsam mı açılmasam mı bilmiyorum, bu rüyanın yorumuna göre hareket edeceğim. Yaş 20, erkek bekar öğrenci. rüyada kız istemek, kız istediğini görmek ne demek? beni aydınlatır mısınız?

Rüyada sevdiği kızı istediğini görmek nasıl yorumlanır?

Ferhat selam, öncelikle bilmelisin ki rüya ile amel işlenmez, bunu kesinlikle kafana koymalısın. Hele hele gördüğün rüyaya göre birine karşı duygularını açıklamayı düşünmek büyük saçmalık. Rüyanda o kızı kesmenin sevap olduğunu görseydin gidip kızı kesecek miydin? Bu kıza ilgi duyuyorsan medeni bir şekilde bu ona hissettirirsin.

Rüyada kız istemek, kız istediğini görmek en sık görülen rüyalardan biridir ve detaylı açıklaması kız istemek rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Kıza açılıp açılmamayı bu rüyanıza göre değil, tüm faktörleri bir araya getirip, detaylıca düşünüp ona göre davranmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kız istemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kızı İstediğini Görmek” için 9 yanıt

rüyamda aileme birini tanıştırıyodum ama ailem evlenmemize izn vermiodu bende ağlıyodum anlamaı nedir acaba?

ben rüyamda kuzenimin oğluyla nişanlanıyordum biraz mutluydum ama çok ta üzüntülüydüm hem parmağımda yüzük yoktu neden bilmiyorum ama rüyamda hoşlandığım biri vardı ve onunla evlenmek istiyordum

rüyamda akrabamız beni istemeye geliyordu, babam beni verdi hemen nişan yaptık ama ben istemiyordum ne anlama gelir

Annem beni rüyasinda görmüs beni istemeye gelmisler kalabaliklarmis sonra ben aglamisim babama demisim beni vermeyin ne anlama geliyor ?

rüyamda sevdiğim çocugu gördüm ve onun abisini kız kardesini gördüm..kızkardesi diyordu ki abi sen zehrayla evlen diyordu abiside evet zehrayla gidip hemen isteyelim onu diyordu sevdiğim çocukta ben mi onunla evlencem evlenmem diyordu bunun anlamı nedir????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir