Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istemek neye işaret eder?

Rüyamda sevgilimin evindeyiz, beni istiyorlar. Şaşırıyorum “neden onların evindeyiz, kız istemek kız evinde yapılır” diye, ailemde yanımda annesi diyor ki “5 Şubata kadar bu çocukları nişanlayalım”, bende diyorum “ben ona şartımı söyledim” diyorum, yani şu anki sorunumuz onun iş problemi.

Rüyamda da işi şart koyduğumu söylüyorum. Sonra onlarla bir düğüne gidiyoruz, kalabalık oturuyoruz, ben ablama onun neler yaptığını, hangi okullardan mezun olduğunu falan söylüyorum, herkes de memnun bir ifade, sonra dışarıya çıkıyorum, sevgilimle dayım sohbet ediyor, çok seviniyorum. Ona o anda sarılmak istiyorum, ailemle anlaşması beni çok mutlu ediyor. lütfen yorumlar mısınız. Lütfen söyler misiniz kız istemek ne demek, istendiğini görmek ne manaya gelir?

Rüyada kız istemek nasıl yorumlanır?

Rüyada kız istemek görmek, bir kızı istemek, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir

Rüyayı gören bir kız ise
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyayı gören bekar erkek ise
Evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zamana bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için birini istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi kimi alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizdeki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Rüyada görücüye gitmek fakat kızı beğenmemek reel hayatınızda sahip olduğunuz güzel yeteneklerinizin farkında olmadığınızı ya da onları yeteri kadar değerlendirmediğini, olaylara tek taraflı bakmaya devam ettiğini gösterir.

Rüyada görücü geldiğini ancak gelenleri beğenmediklerini görmek gerçek yaşamınızda bir durum değerlendirmesi yapmak, hedeflerini gözden geçirmek gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Kız İstemek” için 9 yanıt

Ben rüyamda tanımadığım biri tarafından istendiğimi gördüm tanımadığım misafirler geldi eski oturduğumuz eve o çocuğu hayatım boyunca görmedim ama rüyamda seviyordum ablası annesi de gördüm bunun anlamı nedir?

Rüyamda beni istemeye gelmişler ama genci görmüyorum hiç. aynı zamanda beni istemeye gelen genci seven asık suratlı bir kız geliyor evimize. onun üzerinde kırmızı bir elbise var benim üzerimde de kırmızı vardı ama sonra ben yeşil bir elbise giyiyorum

Ben ruyamda beni istemeye geldiklerini gordum. Ustunden 2 gun gectikten sonra bir arkadasim benim evli oldugunu gormus ruyasinda. Ve ayni gun kuzenim ruyasinda benim evlendigimi gormus.
Merak ettim, bu nedemek olabilir? Yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Rüyamda benim evlenecegim soylentisi oldu, sonra birisi bana talip oldu herkes öğrendi, biz evlenicez ama benim içim hiç rahat değil, evlenmek istemiyordum.
Aklımda hep benim hayallerim var, nasıl olur evlenirim sevmediğim birisiyle diye düşünüyorum, sonra anneme istemediğimi söylüyorum, olay kapanıyordu içimde bir rahatlama hissettim sonra bi yorumlar mısın merak ediyorum

Rüyamda sevdiğim adamın ailesi beni istemeye geldiler ailem kabul etti fakat sevdiğim adam yoktu içlerinde bende koşarak haber vermeye gittim rüyada.

Ruyamda sevdigim kizi baskalari istemeye gitmek için hazirlaniyorlar. Ben araştırıyorum bulamıyorum, bu kisileri bulamadım. Birileri istemek için hazırlık yapıyorlar ruyamda ama benim kız ruyamda yok, sadece isteme kısmını biliyorum, araştırıyorum bulamiyorum. Tesekkurler, saygılarımla.

Kız istemeye gelenleri beğenmemek
Rüyamı sabah namazından sonra gördüm, ben 17 yaşında bekar bir genç kızım. Rüyamda evimize benim yaşlarımda bir erkek ve sülalesi geldiler, meğer beni istemeye gelmişler, bunu anlayınca annem ve babam ağlamaya başladı. Sonrasında ben çocuğu beğenmedim çirkindi. Babama kaş göz işareti yaptım “baba beni verme” diye, istemiyorum anlamında. Sonra babam beni vermedi hepimiz çok mutlu olduk sonra çocuk ve ailesi evden gittiler.

Aleyna merhaba, bu konu sayfada anlatılmıştır ve rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında bir durum değerlendirmesi yapması, hedeflerini gözden geçirmek gerektiğine işaret eder denilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir