Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istemek neye işaret eder?

Rüyamda sevgilimin evindeyiz, beni istiyorlar. Şaşırıyorum “neden onların evindeyiz, kız istemek kız evinde yapılır” diye, ailemde yanımda annesi diyor ki “5 Şubata kadar bu çocukları nişanlayalım”, bende diyorum “ben ona şartımı söyledim” diyorum, yani şu anki sorunumuz onun iş problemi.

Rüyamda da işi şart koyduğumu söylüyorum. Sonra onlarla bir düğüne gidiyoruz, kalabalık oturuyoruz, ben ablama onun neler yaptığını, hangi okullardan mezun olduğunu falan söylüyorum, herkes de memnun bir ifade, sonra dışarıya çıkıyorum, sevgilimle dayım sohbet ediyor, çok seviniyorum. Ona o anda sarılmak istiyorum, ailemle anlaşması beni çok mutlu ediyor. lütfen yorumlar mısınız. Lütfen söyler misiniz kız istemek ne demek, istendiğini görmek ne manaya gelir?

Rüyada kız istemek nasıl yorumlanır?

Rüyada kız istemek görmek, bir kızı istemek, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir

Rüyayı gören bir kız ise
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyayı gören bekar erkek ise
Evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zamana bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için birini istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi kimi alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizdeki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Rüyada görücüye gitmek fakat kızı beğenmemek reel hayatınızda sahip olduğunuz güzel yeteneklerinizin farkında olmadığınızı ya da onları yeteri kadar değerlendirmediğini, olaylara tek taraflı bakmaya devam ettiğini gösterir.

Rüyada görücü geldiğini ancak gelenleri beğenmediklerini görmek gerçek yaşamınızda bir durum değerlendirmesi yapmak, hedeflerini gözden geçirmek gerektiğine yorumlanır.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir