Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Rüyada kız istemeye gitmek neye işaret eder?

Merhaba öncelikle, ben 28 yaşındayım ve evliyim, birde kız çocuğum var, çok şükür maddi durumumuz da iyi sayılır, sıkıntımız yok. Rüyamda eşim ile birlikte kendi eşime kız istemeye gittim! 2 ayrı eve kız istemek için gittik, ikisinde de gayet iyi idim, o kadar ki kızın babasını ikna etmek için kocamın, kızının üzerine bir araba yapacağından söz ediyordum.

Sonra kızın “sen nasıl böyle bir şeye katlanıyorsun” demesinden sonra “bu işin zaten olamayacağını biliyorum,  o yüzden ku kadar rahatım” diyorum ama sonra kocama eğer böyle bir şey yaparsa ondan ayrılacağımı söylüyorum, evi terk ediyorum ama evimin yakınında bir yerde kalıyorum, erkekler ve kızların olduğu bir grubun içinde ben çok mutluyum ama eşim bu duruma çok kızıyor, nedir bu rüyanın anlamı? Dilek

Rüyada kız istemeye gitmek neye yorumlanır

Dilek merhaba, ilk kez böyle değişik bir rüya ile karşılaşıyorum. Daha önce rüyasında kocasına kız isteyen, kendine kuma aldığını gören (kadın kendine kuma seçiyor) ama onlar seninki kadar mantıklı bir kurgu içinde değildi. Gönderdiğin rüya sanki bir usta kaleminden çıkmış bir hikaye gibi akıcı, olaylar mantıklı.

Modern rüya tabirleri, rüyada kız istemeyi güzel gelişmelere yormaktadır. Ama bu yorum normal durumlar içindir. Ama kocasına kız istemek görüşmüş, duyulmuş, normal bir şey değildir. Olaya böyle bakılırsa bu rüya yaşamınızda çok şaşırtıcı güzel gelişmeler olacağını ya da eşinle aranızda olup ta su yüzüne çıkmamış kimi gizli sorunlar olduğunu gösterebilir ki bunu ancak sen anlayabilirsin. Bu rüya ile ilgili olarak rüyada kız istemek rüya tabirleri ilgini çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Kız İstemeye Gitmek” için 6 yanıt

ben rüyamda tanıdığım bir kızı abime istediğimizi gördüm. sizce bu rüya neye işarettir?

2. dereceden akrabam olan bırısını ıstemeye gıdıyoruz. ama kız benden 34 yas buyuk. nedense begenmıyorum ve kızı ıstemıyorum. bu neye dalelettır? tesekkurler, ıyı mesaıler

Ben nisanli biriyim ruyamda liseden bir ark.beni ailesiyle tanistiriyor.onlarin evine gidiorum.evleri cok kalabalik herkesin elini opuyorum arkadasim annesinin yanina oturuyor,ben ise tam karsisina babasi annemden beni istiyorrr,ruyada benim nisanli oldugumu ailem ve sadece arkadasim biliyor.uyandigimda cok etkisi kalmistim.lutfen cvp yazar misiniz cok etkilendimm.

Ruyamda ailem benim icin birini buldugunu ve evlendirecegini soyluyordu, butun akrabalar filan hazirliklara basliyordu, ben gorucu gidecegimiz kisiyi tanimiyor hatta ismini bile bilmiyordum. Ayrica gorucu gidecegimiz kisinin adini ogrendikten cok kisa sure sonra ruyam sona erdi. Sizce neye yorumlanabilir bu ruya ? Gercek hayatta bu donemde boyle birsey imkansız oldugu icin kafama takma durumu vs. yok.

Akif selam,
Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz. Burası sadece yorum ekleme alanıdır. Rüyanızla ilgili bilgiyi kız istemek sayfasında bulabilir, detaylı analiz isterseniz hakkınızda bilgi vererek rüya gönder sayfasından oradaki şartlara uygun olarak yazabilirsiniz?

Merhaba ben daha yüksek okul öğrencisiyim kendim için kendi köyümüzden bir kız istemeye gittik ne anlama geliyor merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir