Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kız İstemeye Gittiğini Görmek

Rüyada kız istemeye gittiğini görmek ne demektir?

Merhaba, ben biraz sonra anlatacağım rüyayı birkaç siteden araştırdım ama bulamadim. Yardimci olursanız sevinirim. İlk öncelikle bir rüyayı gördükten sonra çok etkilendim ve o sabah çok rahatsız kalktım. Rüyam şöyleydi; Bir gün ben geniş ve benim olmayan bir yatakta akşama doğru uyaniyorum. Sonra o eve bir akrabamız için kız istemeye gittiğimizi hatirliyorum. Odanin çaprazındaki odada annemi ve tam olarak cikaramadigim bir akrabamizi goruyorum. Kalkıp onların yanına gidiyorum, annemin yanına oturuyorum. Kafamı bir döndürüyorum ve eskiden çok aşık olduğum adamın az önce yattiğim yatağa yatip, yastigimi kokladigini, içine cektiğini goruyorum.

Biz aslında onun bir yakınını istemeye o eve gitmişiz. Ordan kalkip mutfaga yemek hazirlamaya gittigimizde ocakta yemek pisiren yakın ve genc bir akrabam eskiden çok aşık olduğum adami çok begendigini ve onunla evlenmek istedigini soyluyor. Ben bu ruyadan nasıl bir anlam cikarmaliyim? Ece’nin rüyası. İpuçları geniş yatak, yabancı yatak, kız istemek, aşık olduğu adamı, yastık koklamak, yemek hazırlamak, yemek pişiren birini görmek. 24 Ağustos 2012 @ 20:35.

Rüyada kız istemeye gitmek nasıl yorumlanır?

Ece Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda bilinçaltınızdaki kimi arzular ya da endişelerin yansımasıdır. Arzular olarak eskiden sevdiğiniz adamı yeniden görme, ona kavuşma olabileceği gibi endişeleriniz ise yeni tanışacağınız, beğeneceğiniz birini de eskisi gibi kaybetme korkusu olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kız istemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kız İstemeye Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

meraba
ben rüyamda dedeme yaşlı bi kadını istemeye gitdigimizi gördüm.ilk önce kuzenimle ben gidiyorum gittigimiz evin içine girmek için sarmaşıklardan çıktık sonra biz eve girdigimizde dayımlar annemgil falanda geldiler sonra bizi çok güzel bir şekilde agırladılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir