Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeş görmek neye delalet eder?

Ben gerçekte kız kardeş sahibi değilim, ancak rüyamda bir kız kardeşim olduğunu gördüm, rüyadaki kardeşim 5,6 yaşlarında sarışın, mavi gözlü ve çok tatlı birisi idi. Rüyamda annem ona bakmamı söylüyor ama ben ona bakmak istemiyorum. Gerçek hayatta kendime bir kız kardeş istiyorum. Bir kez gerçekte yanan evimiz rüyamda dışarıdan bütünlükle alevlerle kaplıydı, evin içinde alev yoktu, yangına girip içindekileri çıkardım, ne anlama geliyor.

Rüyada kız kardeşi görmek nasıl yorumlanır?

kız kardeşRüyada kız kardeş görmek, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada kız kardeşi olduğunu görmek ( gerçek yaşamında olmadığı halde ) bir ortaklığı ve bu ortaklık sonucu bol kazanç, mal ve mülk sahibi olacağınızı simgeler.

Rüyada kız kardeşinin hasta olduğunu görmek karşınıza çıkan bir şansı iyi değerlendiremediğini, bir fırsatı, bir kısmeti kaçırdığınızı ifade eder. Rüyada kız kardeşin evlendiğini görmek kardeşinizin bahtının açılacağı, şansının iyi olacağı bir hayat dönemine girdiğini müjdeler. Rüyada kız kardeşi hamile görmek kardeşinin yaşamında bir dönem noktasında olduğunu, bu noktadan geçerken biraz zorlandığını belki de sizin desteğinize ihtiyaç duyduğunu ancak sonrasında mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağını, bunun sizi de sevindireceğini ifade eder. Rüyada kız kardeşinin öldüğünü görmek, bacısının ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda yalnızlık duygusu içinde olduğunuzu ve sevdiklerinize özlemlerinizi simgeler.

“Rüyada Kız Kardeş Görmek” için 7 yanıt

ben 23 yaşındayım, rüyamda uzun yoldan geliyordum, annemi aradım “neredesin” diye, annem “kız kardeşin evde, sen eve git biz geliyoruz” dedi, ” bende eve gittim, kız kardeşim ağlıyordu, çok ağlıyordu niye ağladını anlamadım, sonra uyandım hemen

ben ruyamda kız kardesımı ıntıhar etmıs gordum korkudan anneme babama soleyemedım ama sabah olunca kendıne geldı olmedı bogazında hafıf bı kesık vardı o şekılde işe gıttı. ne anlama gelıyor acıklaresanız sevınırım.

Rüyamda kız kardeşimi evlenirken gördüm hemde istemediğimiz bi kişiyle ve zorla evleniyordu. Bu ne demek

ıyı gunler
adım hakan
20 yasındayım

kısa kesıcem ruyamda17 yasındakı kız kardesımı nısanladık nısan gunu bellı degıldı daha ben kardesımın yanına gıtmek ıstıyordum ama koprulerı yıkılmıs bı cay yuzunden gecemıyordum

rüyamda yeni doğmuş bir kız kardeşim vardı ve ona isim seçiyordum.daha öncede 3 tane ikiz kardeşlerim olmuştu.bu ne anlama gelir yorumlarınızı bekliyorum…

Merhaba, ben dun bir rüya gördüm ve çok etkilendim, biz üç kardeşiz. Rüyamda iki kardeşim daha oluyor, biri kız biri erkek ve annem bana isimlerini koymamı istiyor. Erkek olan bebek biraz yapılı, kız olan ise daha minik ama ikisi de çok güzeldi. Erkek yapılı olduğu için ismini Yiğit koyuyorum, kızın ismini ise Beren. Bu rüyayı görmeden bir iki hafta önce annem “kardeş istiyor musun? diye sormuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir