Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek ne demektir?

Kız kardeşimi rüyada gördüm. Ben 23 yaşındayım, bekarım, tekstil mezunuyum ve işsizim. Normalde çok fazla rüya görmem ama bugün rüyamda kız kardeşimi evli gördüm evlendiği kişiyi tanımıyorum.
Uzun boylu biri aynı evdeler. Nikahları daha olmamış sanırım çünkü nerede olacağını konuşuyoruz. Evlendiği kişinin babaannesi ve dedesi de orada mutfakta oturuyorlar.

Oturdukları ev dayımların evine benziyor. Kız kardeşimle ben kare bir masanın kenarında oturmuş tv izliyoruz, konuşuyoruz. Kız kardeşimin daha önce bir ilişkisi olduğunu bildiğim için “Muhammed ne dedi bu duruma” diye soruyorum. Oda arkadaşının onu rahat bırakmadığını söylüyor ama keyfi yerinde konuşurken.

Bu arada izlediğimiz tv mavi ve sürekli yazılar geçiyor. Daha sonra babaannesi odaya geliyor. Kız kardeşim ayağa kalkıp beyaz tülün arkasına geçiyor. Babaanne diye sesleniyor, babaannesi de benimle dost olmaya çalışma diyor şakalaşarak. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada kız kardeşini görmek neye yorulur?

Rüyada evlendiğini görmek; çok para kazanmak, zengin olmak anlamına gelir. Rüyada kız kardeşinizi evli görmek, onun yaşamında zenginlik müjdesi olabilir. Lütfen kız kardeşi görmek rüya analizi sayfasını da inceleyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir