Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek ne demektir?

Kız kardeşimi rüyada gördüm. Ben 23 yaşındayım, bekarım, tekstil mezunuyum ve işsizim. Normalde çok fazla rüya görmem ama bugün rüyamda kız kardeşimi evli gördüm evlendiği kişiyi tanımıyorum.
Uzun boylu biri aynı evdeler. Nikahları daha olmamış sanırım çünkü nerede olacağını konuşuyoruz. Evlendiği kişinin babaannesi ve dedesi de orada mutfakta oturuyorlar.

Oturdukları ev dayımların evine benziyor. Kız kardeşimle ben kare bir masanın kenarında oturmuş tv izliyoruz, konuşuyoruz. Kız kardeşimin daha önce bir ilişkisi olduğunu bildiğim için “Muhammed ne dedi bu duruma” diye soruyorum. Oda arkadaşının onu rahat bırakmadığını söylüyor ama keyfi yerinde konuşurken.

Bu arada izlediğimiz tv mavi ve sürekli yazılar geçiyor. Daha sonra babaannesi odaya geliyor. Kız kardeşim ayağa kalkıp beyaz tülün arkasına geçiyor. Babaanne diye sesleniyor, babaannesi de benimle dost olmaya çalışma diyor şakalaşarak. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada kız kardeşini görmek neye yorulur?

Rüyada evlendiğini görmek; çok para kazanmak, zengin olmak anlamına gelir. Rüyada kız kardeşinizi evli görmek, onun yaşamında zenginlik müjdesi olabilir. Lütfen kız kardeşi görmek rüya analizi sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Kız Kardeşini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kız kardeşinin balkondan düştüğünü görmek
Kız kardeşimi balkondan düşerken görüyorum, babamin feryadi kulagimda cinlar hala, asagi indigimde uzun bir yolu ya da bana uzun geldigini sandigim yolu feryat figan ederek katediyorum, kardesimi tabuta koymuslar, acip bakmaya cesaretim, yok bicare agliyorum.
Derken cocuklar tabutun kapagini acmislar, bir cesaret toparlanip baktim, kardesimin kafasi ve karni basinctan sismis, ama kan yoktu nolur ac gozlerin hadi kalk diye aglarken nefes aldigini goz kapaklarini kirptigini gordum ve gelin diye bagirdim sonrasinda uyandim.
Aslinda 3 ay oncede ayni kardesimi karanlikta kapimizin onunde tabutta gormustum ama tabutu acip bakmamistim sizce anlami nedir artik uyumaktan korkar oldum lutfen acil bekliyorum.

Rüyada kız kardeşinin ölmüş olduğunu, bacısının öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda yalnızlık duygusu içinde olduğunuzu ve sevdiklerinize özlemlerinizi simgeler
Rüyada Balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğiniz, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.
Rüyada Kız kardeş, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir