Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kız Kardeşini Hamile Görmek

Rüyada kız kardeşini hamile görmek ne demek?

Merhaba, ben bekarım ve iki tane kız kardeşim var. Rüyamda onlardan birisini hamile görüyorum, sonra diğerine dönüşüyor. Yani ikisini de hamile olarak gördüm ama bir evlilik dışı hamilelik olduğu için şaşkınım ve üzgünüm. Bu rüya ne anlama geliyor, yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler, Ayşegül

Rüyada kız kardeşin hamile olduğunu görmek yorumu

Ayşegül Merhaba, rüyada Kız kardeş , kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada hamile görmek, hamilelik, hamile birini görmek özellikle kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır ve hayatı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir.

Rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek kardeşinin yaşamında bir dönem noktasında olduğunu, bu noktadan geçerken biraz zorlandığını belki de sizin desteğinize ihtiyaç duyduğunu ancak sonrasında mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağını, bunun sizi de sevindireceğini ifade eder.

Rüyada dönüşüm görmek Rutin düzenden çıkma, Kişisel gelişim, Değişim anlamlarını simgeler. Rüyada dönüşüm geçirmek, dönüşüm geçirdiğini görmek Derin bir anlayışa sahip olmayı ifade eder. Rüyanın unsurları: kız kardeş, hamile, hamilelik.

“Rüyada Kız Kardeşini Hamile Görmek” için 10 yanıt

rüyada ablamı hamile görüyorum ailem oluyor yanında şaşırıyorum aynı zamanda kızıyorum ve hiç konuşmuyorum

Merhaba benim iki ablam var ve rüyamda büyük ablamın hamile olduğunu ve bir hastalığından dolayı aldırması gerektiğini gördüm ve çok sıkıntılı idi, nasıl yorumlarsınız?

Rüyamda kız kardeşimi hamile gördüm, karnı yan tarafa toplanmış, iyice şismişti, Kızı olacağını söyledi, aldiği bebek kıyafetlerini gösterdi ruyamda

Burçin merhaba,
Kız kardeşini hamile olarak görmen onun hakkında bir mesaj değil, sizin hakkınızda bilgi vermekte ve gerçek hayatınızda atmayı düşündüğünüz bir adım ya da başlamayı düşündüğünüz bir proje olduğunu veya bir yeni başlangıcı işaret ederken artık kararsızlığı bırakmak gerektiğini anlatmaktadır.

Selam, benim ruyam cok ilginc ve korkunc, eski sevgilimin annesiyle sıkca beraber uyuruz, oglunda kismet baglama buyusu var, neyse bu bir bilgiydi.
Rüyama gelirsek ruyamda beni bir cin ariyordu ve anneme küfür ediyordu, bende ona edip kapatiktan sonra eski sevgilim annesi gulmeye basliyordu boyle korkunc korkunc her yer karanlikti ben hemen disariya kosuyorum ve disarda iki tane kucuk cocuk goruyorum yuzume bakip gidiyorlar bir kahve gibi bir yere girip bir adamdan Yardim istiyorum ve eve geri geldigimizde annesi tekrar guluyor ve beni bogmaya calisiyor ve ben hemen mutfaga kosuyorum geri salona girdigimde adam yerde carpilmis bir vaziyette ve annesinin odasina dogru gittigimde bagrarak salona kosuyor odadan isik geliyor ve bakiyorumki anneside yere dusup carpilmis ve orda uyaniyorum titryerek nedemek bu ruya cok korkunctu?

Nazlı selam,
Bana sorarsanız cinleri, büyüleri bırakın. Kısmet bağlama büyüsü neden olsun ki?

Selam, ben rüyamda autismli küçük kardeşimi hamile gördüm ve ben ve annemle napıcamızı şaşırdık. Çok korkunc bir rüyaydı ve anlamı ne öğrenmek istiyorum?

Merhaba ablam kendisini ve beni hamile görmüş ama benim karnimi kesiyorlarmış sezeryan gibi ama doktor niye böyle kestin diyormuş

Merhaba ben rüyamda bekar kız kardeşimi hamile görüyordum ve ona millet ne der babasına yol diye söylüyordum

annem kardesimin benden hamile oldugunu soyluyor ve onunla evlenmek zorunda kaliyorum. bir arkadasimda ayni ruyada ablam ile evlenecek oluyor. ikimiz de eslerimizi yemege cikarmak icin bir yere gitmek uzere biraz yuruyor ve otobuse biniyoruz. lokantaya geldigimizde ise yemekte ördek yemegi oluyor ama ne yemekte ne evde kiz kardesimi hic gormedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir