Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kız Kardeşinin Evlendiğini Görmek

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek neye delalet eder?

Merhabalar ruyabul ekibi; Rüyamda kız kardeşim evleniyormuş ve düğün alanı bayağı bir genişti. İnsanların arasına karışırken o sırada dans müziği çalıyor ve ben kardeşimi dansa kaldırıyorum. O sıra da ağlamaya başlıyorum hıçkıra hıçkıra. Kardeşime diyorum ki “kimse görmesin, yüzümü sakla, ben seni çok seviyorum” gibi övgüler yağdırıyorum.

Daha sonra başka bir mekana geçiyorum ve annemle tartışıyorum. Uyku da anneme bağırarak kalkıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Gönderen Yakup.

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek neye yorulur?

Yakup Merhaba,

Hakkında hiç bir bilgi vermemişsin, yaşın, mesleğin benzeri. Aynı şekilde kız kardeşin hakkında da bilgi yok. Evli mi bekar mı? Bunlar rüyanın açıklaması açısından neredeyse şart olan bilgiler. Ben aşağıda rüyanın an unsurlarının açıklamalarını sıralıyorum. Mesajı kendin tespit edebilirsin.

Rüyada Kız kardeş , kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Düğün alayı görmek aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine işaret eder.

Rüyada dans etmek, dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder. Anneyle tartışmak, anneye bağırmak, anne ile tartıştığını, annesine bağırdığını görmek uyanık hayatınızda doğruluktan sapıp yanlış yola gittiğinizi temsil eder.

“Rüyada Kız Kardeşinin Evlendiğini Görmek” için 10 yanıt

merhaba,ben rüyamda ben ve ablamın aynı düğünle evlendiğini gördüm.yine damatlar da kardeşti.çok kalabalık bir kır düğünüydü.benim kuzenim de bu düğüne eski bir klasik arabayla geliyordu.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

benim kızkardeşim evli şuan, ruyamda tekrar eşiyle evlendigini görüyorum, 2 çocugu var su an, ben sadece kızını yanında görüyorum, neye çıkar yorumlarsanız, sevinirim

Rüyada kız kardeşin evlendiğini görmek
Merhaba, ben rüyamda kız kardeşimin evlendiğini görüyorum ve daha sonra saçlarını yapıyorum, ardında bir akrabamın yanına gidiyorum, ona “hamile misin” diye soruyorum “evet” diyor, çok karışık bir rüya gördüm acaba ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız? şimdiden teşekkür ederim.
Ayrıca bir bayanım ve çok kalabalık bir ortamdayım, ablam apartmandan yere düşüyor ölüyor, sonra ağlamaya başlıyorum, eski sevgilim kuzenimle evleniyor, sonra sevgilimin ailesi yanıma geliyor ve ben onlarla konuşmuyorum, yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden iyi çalışmalar.

Selam, Rüyanızın ikinci bölümünü anlayamadım, siz gerçekte erkeksiniz, rüyada kendinizi kadın olarak mı görüyorsunuz.
Lütfen bu gibi sorunları yaşamamak için rüyalarınızı buraya yazmayın, rüya gönder sayfasında yazıldığı gibi gönderin.

Ben gerçek hayatta bayanım, rüyamda değil yani, rüyada kendimi erkek olarak görmedim.

Rüyamda ten rengim ile alay ediliyordu. Yüzüme karşı değil, şans eseri tuvalete giriyorum o esnada yan komşunun tenim ile alay ettiğini duyuyordum ve çok üzülüyordum. Tenim esmer

Ruyada kız kardeşimin evlendigini aynı gün içinde asılarak öldüğünü gördüm, sonrada erkek kardesim kayboluyordu cok agladim.

Rüyamda kız kardeşimin sevgilimle evlendiğini gördüm . Ve kıskanıyordum ağlıyordum . En sonunda kardşeimin ben ondan boşanıcam istemiyorum onu dediğini hatırlıyorum . Sevgilimde çok mahçup bir şekilde kardeşimden boşanmak istediğini söylediğini hatırlıyorum . Kardeşim sadece yanağımı sıktı dediğini hatırlıyorum ve çok kıskanıp ağladığımı hatırlıyorum . Daha sonra gidip aileme ben evlenmek istiyorum sevgilimle dediğimi hatırlıyorum biran önce yorumlarsanız çok sevinirim ..

Bir rüyayı anlatmak istiyorum sizlere ne manaya geldiğini cok merak ediyorum Rabbim inşaAlah sevineceğim bir sekilde nasip eder.Ruya sevdigimin(bayandır) ablası ruyasinda kızkardeşini baska yabancı bir erkek ile evlendiğini görmüş benim de o ruyada erkek kuzeni ile kavga ettiğim görmüş .Simdiden Allah razı olsun

Merhaba. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim..
Ben bayanim ve hamileyim. Ama kiz kardeşim ve ailem daha bilmiyor. Çünku yurtdışindeler. Onlara surpriz yapmayi duşunuyoruz eşimle. Bugun sabaha karşi rüyamda kiz kardeşimin evlendiğini gördum. Şu an evli ve 3 aylik bebeği var. Düğunüne ben gidememiştim. Rüyada ayni kişi ile düğunu oluyor ve ben mikrafonu almiş misafirlara annem babam adine teşekkur ediyorum geldiginiz için…falan diyorum. Hoparlardan kendi sesimi duyunca tuaf oluyordum ve uyandim. Uyaninca kiz kardeşime mesaj atiyim diye bi baktim o benden önce yazmiş ablam iyimisin bu gece rüyamda görmuşum seni ve abimi diye.. (erkak kardeşimde benim yanimde) özlemişindir dedim ama neden böyle rüya görduğumu çok merak ettim..
Acaba bunun anlami nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir