Rüyada Kız Kardeşinin Evlendiğini Görmek

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek neye delalet eder?

Merhabalar ruyabul ekibi; Rüyamda kız kardeşim evleniyormuş ve düğün alanı bayağı bir genişti. İnsanların arasına karışırken o sırada dans müziği çalıyor ve ben kardeşimi dansa kaldırıyorum. O sıra da ağlamaya başlıyorum hıçkıra hıçkıra. Kardeşime diyorum ki “kimse görmesin, yüzümü sakla, ben seni çok seviyorum” gibi övgüler yağdırıyorum.

Daha sonra başka bir mekana geçiyorum ve annemle tartışıyorum. Uyku da anneme bağırarak kalkıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Gönderen Yakup.

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek neye yorulur?

Yakup Merhaba,

Hakkında hiç bir bilgi vermemişsin, yaşın, mesleğin benzeri. Aynı şekilde kız kardeşin hakkında da bilgi yok. Evli mi bekar mı? Bunlar rüyanın açıklaması açısından neredeyse şart olan bilgiler. Ben aşağıda rüyanın an unsurlarının açıklamalarını sıralıyorum. Mesajı kendin tespit edebilirsin.

Rüyada Kız kardeş , kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Düğün alayı görmek aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine işaret eder.

Rüyada dans etmek, dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder. Anneyle tartışmak, anneye bağırmak, anne ile tartıştığını, annesine bağırdığını görmek uyanık hayatınızda doğruluktan sapıp yanlış yola gittiğinizi temsil eder.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir