Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kız Kardeşinin İstendiğini Görmek

Rüyada kız kardeşinin istendiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda kuzenimin, kız kardeşimi istemeye geldiğini gördüm, isteme töreninde babama “kız kardeşimin daha 18 yaşında olduğunu” söylüyordum ancak kız kardeşim evlenmeyi onaylıyordu, kahve yapıyordu. Bir de normalde kuzenim benden hoşlandığını itiraf etmişti, ona “hani beni seviyordun” diyorum ama o hala kardeşimle evlenmekte kararlıydı, bunu açıklar mısınız

Rüyada kız kardeşinin istendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Sayın rüya sahibi, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamanızda yolunda gitmeyen kimi şeyler olduğunu ve bazı hatalı davranış ve düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu konuda geniş açıklama rüyada kız istemek sayfasında anlatılmıştır ve genel anlamda evlilik yolunda bazı gelişmelere işaret eder. Öte yandan rüyada kuzen görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kız Kardeşinin İstendiğini Görmek” için 2 yanıt

ben yaklasık 2.5 senedir bir cocuktan hoslanıyorum. dün gece bu cocugu ruyamda gördüm. ögretmenler masasında oturuyoduk. el ele tutustuk. ne anlama gelir?

Benden küçük sadece bir tane erkek kardeşim var ama rüyamda bir köy evindeyim, 2 abim birde bacım varmış, gerçek hayatta 1 oğlum var ama 2 çoçuk annesi olarak gördüm kendimi. Kız kardeşim yöresel bir kıyafet giymiş çok heyecanlıydı bende ona yardım ediyordum, kahveleri yaptım tepsiyi kız kardeşime verdim, o giderken uyandım anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir