Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kız Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kız kardeşin öldüğünü görmek neye delalettir?

Rüyamda kız kardeşimin caddede ölü gibi yattığını gördüm. Dün rüyamda kız kardeşimi bir caddenin ortasında ölü bir vaziyette yatarken gördüm. Bir aracın çarpmış olduğunu görmedim ama trafik kazası olduğunu biliyordum rüyamda. Ondan sonra cesedin yok olduğunu ve kardeşimin yattığı yerde 4 adet el gördüm, iskelet şeklinde. Ellerde et falan yoktu iskelet vardı sadece 4 adet.

Daha sonra baş örtülü bir kadın beni aradığını söyledi, ona kim olduğunu sorduğumda söylemedi, lakin bir görevli olduğu aşikardı ama ne olduğunu söylemiyordu. Araca bindim ve beni oradan uzaklaştırdı ben o kadar ağlıyordum ki kız kardeşimin ölümünü aileme nasıl söyleyeceğimi, annemin bunu kaldıramayacağını ve benimde bu acıyı taşıyamayacağımı anladım.

Bu ara konuşmuyoruz kendisiyle. Daha 17 yaşında bir öğrenci, biraz aramız bozuk. Ama onu ölü görünce ne kadar sevdiğimi anladım ve o kadar pişmandım ki bunu kaldıramadım. Yani böyle bir şey olsa bunu kaldıramam. Rüyamın tabirini merak ediyorum cevaplayabilir seniz minnettar olurum. Hayırlı günler.

Kimden: Mehmet Ali
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:endişeli
Anahtar kelimeler: korkulu ve endişeli.

Rüyada kız kardeşin ölmesi nasıl yorumlanır?

Mehmet selam, gördüğün rüyanın bana göre ilahi bir mesajı var ve çok değerli bir rüya. Şu üç günlük Dünya’da kalp kırmaya değer mi? Küs olmanın ne anlamı var. Hemen kardeşinizi arayın, sarılın. Sevgilerimle iyi günler dilerim.

Rüyada kız kardeşinin öldüğünü görmek, bacısının ölmüş olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda yalnızlık duygusu içinde olduğunuzu ve sevdiklerinize özlemlerinizi simgeler. Bu rüyayla alakalı olarak rüyada kardeşinin öldüğünü görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Kız Kardeşinin Öldüğünü Görmek” için 8 yanıt

ben kardeşimi rüyamda öldüğünü ve daha sonra geri kalktığını gördüm kalktı ve bir ışık geldi ışıkla beraber oda kayboldu yanlız beni öptü ve gitti kardeşimi canımdan çok seviyorum rüyamı yrmlarsanız sevinirm İYİ GÜNLER…

Ablam benim boğularak öldüğümü görmüş ve çok ağlamış, normalde beni sevmez diye düşünüyordum ama çok korkmuş, bu beni çok mutlu etti, arada böyle rüya görse ne iyi olur tabi bana bir şey olmazsa, birde benim kafam kopmuş.

Rüyada kız kardeşinin düştüğünü ve öldüğünü görmek
Ben rüyamda bir evdeyim, ailemde yanımda, kız kardeşimin pencerede otururken aşağı düştüğünü gördüm, sonra hep birlikte camdan aşağı baktığımızda cansızca aşağıda yatıyordu, ölmüştü, sonra ben aşağı inip cansız bedenini yukarı eve çıkarttığımı gördüm, lütfen yorumlar mısınız?
alparslan, 23, Erkek, Bekar, Öğrenci, korku

Alpaslan selam,
Rüyada kız kardeşinin pencereden düşmesi aslında gerçek yaşamda seni endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunu ya da bir durum hakkında haber aldığını ve bu konunun sende bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgelemektedir.
Rüyada kız kardeşin ölümü ise, gerçek yaşama yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve sevdiklerine özlemlerini simgelemektedir.

az kalmıştı kız kardeşim doğacaktı ben kardeşimin doğacağı günden bir gün önce bu ruyayı gördüm. kardeşim doğmuştu. ben onunlaydım annem mutfaktaydı erkek kardeşim ise dışarıda arkadaşlarıyla oynuyordu. ben sanıyordum ki erken doğum bebeği öldürür. işte onun korkusundan gördüm bu ruyayı. kız kardeşim erken doğmuş ben onla birlikteyken de gözümün önünde ölmüş ben bu rüyadan sonra o kadar çok ağladım ki.

rüyamda cadde üzerinde minübüs beklerken birden bir taksi kız kardeşime çarpıp altında sürüklüyor ve ölüyor sonra kardeşimi morga götürüyorlar ben eve geliyorum birde bir yaşında oğlu var ben çok ağlıyorum sesim kısılana dek bağıra bağıra ağlıyorum sonra çok parası varmış birine borcu varmış ben deste deste parasını buluyorum alacaklı almaya eve geliyor paralar evin içine saçılıyor alacaklıyı kolundan uup dışarı fırlaıyorum sonra annemi görüyorum diger kız kardeşimi görüyorum saçlaı kısa ama çok uzamış umurunda değil kardeşimizin ölmesi gezmeye gidiyor benden başka ağlayan yok..eşekkürler..

Ablam beni kendi rüyasında evden cenaze arabasiyla cikarken görmüş ve aglamis Ve tabutun icine bakmis ve beni kefene sarılı yüzümü görmüş bu ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir