Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kız Sesi

Rüyada kız sesi duymak neye işarettir?

Hayırlı günler. Saygılar öncelikle. Rüyamda; bir kanepe üzerinde uzanmış yatarken hafif uyanır gibi oluyorum. Tam o sırada bir kız sesi duyuyorum. Arkadaşım Odada telefonda annesi ile konuşuyor. Fakat kendisi benim uyandığımın farkında değil.

Tam ne olduğunu anlamadan benim kanepeye doğru yöneliyor. Bana bakıyor beni uyanık görmüyor O an; başımın üzerinde yarım yastık var? O sırada açık olan pencereden 2 ya da 3 ncü kat perdeyi çekip aşağıya atlıyor. Ben O sırada sesleri duyup irkiliyorum ve korkudan aşağıya bakamıyorum. Sessizce evin kapısını kapatıp dışarı çıkıyorum ne oldu diye. Olanı biteni öğrenmek gerek. Çünkü O an benden başka evde kimse yok ve benim itelediğimi düşünürler korkusu her halde. Nedir bu rüyanın anlamı. Saygılarımla; 38 yaşında evli erkeğim.

Rüyada kız sesi görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, yakın zamanda birden fazla sorun ile karşılaşacağını göstermektedir. İşin ilginç yanı siz bu sorunların farkındasınız ve beklediğiniz şeyler bunlar. Farkında olmanız bu sorunları kolay atlatmanıza sebep olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir