Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kızak Görmek

Rüyada kızak görmek neye delalet eder?

Rüyamda dışarıda lapa lapa kar yağıyordu ve okullar tatil olmuştu, evimizin kapısında babamı işe uğurluyordum, kapının yakınında bir beyaz köpek vardı babama havladı, babamda köpeği bir sopa ile kovaladı, bende çok güldüm, babam arabasına bindi birazda karda kayarak arabasıyla gitti. Sonra ben eve döndüm ve anneme “karda oynamaya çıkabilir miyim?” dedim, annem de “elbette çıkarsın, evi ben toparlarım, sen karın tadını çıkar” dedi.

Üzerimi giyinip, eldiven ve şapkamı aldım, çizmelerimi giydim. Mahalle arkadaşlarımda sokağa karda oynamaya çıkmıştı. Bir arkadaşımızın babası ona kocaman bir kızak almış, kızağını getirdi. Kızağa iki kişi rahatlıkla binebiliyordu, saatlerce kızakla kaydık, kartopu oynadık, kardan adam yaptık. Çok güzel bir rüyaydı. Bunlar neye yorumlanır? Şimdiden teşekkürler. 16, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada kızak görmek yorumu

Rüyada kızak görmekNihan merhaba, rüyan çok hoş olabilir ama manası pek olumlu olmayabilir çünkü henüz kar mevsiminde değiliz dolayısıyla bu mevsimi dışında kar yağdığını görmek olarak ele alınır ve rüya sahibini mutlu edecek bazı şeylere kulak tıkadığını ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Rüyada kardan adam yapmak hayatınızda büyük ihtimalle iş veya eğitim hayatınızda hedeflerinize giden yolda bir değişiklik yapacağınızı, yeni yöntem deneyerek aydınlık bir geleceğe ulaşacağınızı temsil eder.Detaylı bilgi için kar rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada kızak görmek rüyayı gören kişinin hareketleri ve tavırları ile çevresindeki insanları kırmamak için daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüyada kızağa binmek veya kızakla kaydığını görmek rüya sahibinin gurur ve egolarını bir kenara koyup, yeni dostluklar ve sağlam ilişkiler kurması gerektiğini gösterir. Bu rüya alternatif  sabır, azim, kararlılık, cesaret ve başarı sembolü olabilir. Kızakla kayan birilerini görmek hayatı gereğinden fazla ciddiye almamak gerektiğini, bazı zamanlar kendine ve  yaptığı hatalara gülmeyi öğrenmek gerektiğini temsil eder. Kızaktan düştüğünü görmek hayatta her zaman sağlam bir duruş göstermenin önemini ve hayatında dengeyi yeniden kurma ihtiyacını temsil eder.

“Rüyada Kızak Görmek” için 5 yanıt

Yaşim 37 iki senedir evliyiz, bebek istiyoruz. Çalışıyorum. Rüyamda her yerde kar var ve her taraf bembeyaz, ben kızak kaymaya gidiyorum ( öyle bir alışkanlığım yok, kar ve soğuğu pek sevmem) kızak kayıyorum ve çok mutlu oluyorum ama rüyamda en tepeye çıkıyorum ve çok beyaz, her yer kar. Bakıyorum ve çok beğeniyorum bakmaya doyamıyorum. Ve rüyama göre hamileyim ve içimden “inşallah bebeğe bir şey olmaz, bu kızak kaymak zarar vermezsin bebeğime” diyorum ama kaymaya devam ediyorum ve bebeğime bir şey olmuyor! Yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı geceler. 37, Kadın, Evli, Özel şirket çalışanı.

Songül merhaba, rüyanız harika anlam taşımakta ve hakkınızda hayırlara işaret etmektedir. Her yerde bembeyaz kar olması hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verirken kızakla kayman gerçek yaşamında biraz daha sakin veya anlayışlı olmanın sana büyük yarar getireceğini temsil etmekte, bakmaya doyamadığın manzara ise başarılı ve saygı duyulan bir insan olacağına, aydınlık, mutlu olacağı bir geleceği temsil etmektedir. Hamile olduğunu görmüş olmanız ise önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanın daha yararlı olacağını belirtmektedir.

Aslanların çektiği kızağa binmek
Rüyamda aslanların çektiği bir kızakta büyük yılanlarla dolu bir yoldan geçiyordum, yılanlar aslanı ısırıyordu ama aslana ve bana işlemiyordu, arada sırada da küçük zehirli yılanlarla insan cesetleri geliyordu.

Rüyada kızağa bindiğini görmek rüya sahibinin gurur ve egolarını bir kenara koyup, yeni dostluklar ve sağlam ilişkiler kurması gerektiğini gösterir. Bu rüya alternatif sabır, azim, kararlılık, cesaret ve başarı sembolü olabilir. Kızağı aslanların çekmesi ise kişinin güçlü kişilerle dostluklar kurma imkanı olduğunu temsil ederken rüyanın devamında gelişen olaylar bu güçlü kişilerle dost olduğunuzda tüm korkularınızdan uzaklaşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir