Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kızak İle Uçtuğunu Görmek

Rüyada kızak ile uçmak ne demektir?

Merhabalar. Rüyamda kışın kızakla eğimli bir yerden kaymaya başlıyorum, bir süre sonra kızakla uçmaya başlıyorum, sonra kontrolün bende olduğunu hissedip istediğim yere uçabileceğimi hissedip, sevdiğimi düşündüğüm kızın evine konsantre, olup oraya gitmeyi istiyorum ve oraya ulaşıyorum.

Eş zamanlı fakat karanlıktan dolayı onu göremiyorum, sonra kendi evime geri dönüyorum, kendimi de fark etmekte güçlük çekiyorum karanlıktan dolayı ve rüya burada bitiyor. Yardımınız için teşekkürler, kolay gelsin. Gönderen Mehmet. Rüyanın unsurları: kızak, uçmak, kızakla uçmak.

Rüyada kızakla uçtuğunu görmek ne demektir?

Mehmet merhaba. Bu hoş rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Uçma rüyaları makalesini dikkatle okumanı rica ediyorum. Eminim orada çok yararlı bilgiler bulacaksın.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızak İle Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyam çok uzun değil, hoşlandığım bir kız var, çok yakın arkadaşım, bir arkadaşım onun benden hoşlandığını düşündüğünü söyledi, ben öyle bir şey yoktur filan dedim ve geçiştirdim, her neyse bir gün rüyamda o söyleyen arkadaşım uzaktan bizi izliyordu, yanlış hatırlamıyorsam ve bizde kızla konuşuyorduk, ben ondan hoşlandığımı söylüyordum oda utanıyordu ve kanatlanıp uçmaya başlıyordu, durmuyordu ben kanatlarına tutunarak uçuyordum ve yukarıya çıkıyordum, ondan sonra sarılıyordu, sonra devamını göremeden uyandırıldım. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Sayın Mrnobody, gördüğün rüya ileride saçma olarak niteleyeceğin, aklına geldikçe güleceğin, herhangi bir anlam taşımayan ve mesaj vermeyen bir rüyadır. Gerçek hayatında hoşlandığı kişiye bunu açıklayamayan, anlatamayan kişiler o kişiyi rüyalarında değişik senaryolarla görürler. Kimi o kişiyle sevgili olduğunu , kimi onunla el ele tutuştuğunu, kimisi de o kişi evlenip çoluk çocuğa karıştıklarını görürler. Bunlar sadece rüya sahibinin olmasını hayal ettiği boş şeylerdir (aç tavuk rüyasında kendini darı ambarında görür sözünü lütfen hatırlayın). Aslında bunlar rüya da değildir ve kişinin beyninin uykuda ortaya çıkardığı senaryolardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir