Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızamık Görmek

Rüyada kızamık görmek neye delalet eder?

Rüyamda çalıştığım iş yerinin bulunduğu binanın asansörü bozulmuş ve onu tamir etmek için servis elemanları gelmiş, onarımı yapmışlar, elemanlardan biri asansörün içine binerek asansörü aşağı yukarı götürerek test ediyor. Bizlerde asansör kapısında bekliyoruz. Servis elemanı “gözünüz aydın, asansör tamam, artık kullanabilirsiniz, arkadaş şimdi asansörü bu kata getirecek” diyor.  Gerçekten de asansör bulunduğumuz kata geliyor, içindeki servis elemanı kapıyı açtığında şok oluyoruz, bir arkadaşım çığlık atıyor. Asansöre büyük adam olarak binen usta şimdi yüzü kızamık lekeleriyle dolu bir erkek çocuğu olmuş ama kendisi bunun farkında değil.

Katta bekleyen arkadaşı da çok şaşırıyor ve “Yunus sana ne oldu böyle” diyor. Rüyanın sonrası yok. Lütfen söyler misiniz böyle saçma bir şey olabilir mi? 29, kadın, sözlü, satış danışmanı.

Rüyada kızamık görmek yorumu

Rüyada kızamık görmekHülya selam, bilmelisiniz ki rüyanın saçması olmaz, bazen bize saçma gelen rüyalar çoğu zaman çok değerli anlam taşıyabilir. Örneğin bir kişi rüyasında aslana dönüştüğünü görürse ne düşünürsünüz? saçma geliyor değil mi? halbuki bu rüya kişinin iç dünyasında güçlü, kuvvetli, otorite sahibi bir insan olmak istediğini simgeler. Rüyada arızalı asansör görmek uyanık yaşamınızda uzun zamandır kendisinden uzaklaşmak istediğiniz ancak başaramadığınız, size maddi bakımdan yük olan birisinden yakında kurtulacağına işaret eder. Asansörün onarılması bunun gerçekleşeceğini teyit eden anlam taşır. Ustanın büyük adamdan bir çocuğa dönüşmesi bu kişinin artık size büyük sorun çıkarmayacağını, ondan gelen yükün azalacağını temsil etmektedir.

Rüyada kızamık olmuş birini görmek hayatınızdaki bir güvenlik açığını veya yaşamakta olduğunuz ilişkinizde bir kırılganlığı işaret eder. Kızamık olmak veya kızamık olduğunu görmek rüya sahibi kişinin çok uzun bir zamandır çekmekte olduğu sıkıntıların üzerine daha büyük endişelere kapılacağı olaylar yaşamasına fakat daha sonra bu durumların düzeleceğine ve yaşanan problemlerin biteceğine ve güzel günlerin görüleceğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir