Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kızarmış Ekmek Görmek

Rüyada kızarmış ekmek görmek ne demektir?

Merhaba, ben Merve. 21 yaşındayım bekarım. Bu aralar içinde bulunduğum ruh hali çok karışık. Sevdiğim insandan ayrıldım ve geri dönmesi için çok dua ediyorum. Dün gece rüyamda sevdiğim insanı gördüm.

Hızlıca bir odaya girdim. O odada bulunan bir kanepede sevdiğim kişi uyuyordu. Gittim saçlarını okşadım, uyandı. Kanepenin kenarında oturdu yüzüme baktı. Onun dizlerinin dibine oturdum ve yüzünü avuçlarımın içine aldım. Ağlamaya başladım. O da benim yüzümü avuçlarının içine aldı “neden benden vazgeçtin. Neden başkasını tercih ettin” diyerek ağlamaya devam ettim, onun da gözleri doldu. O sırada bir ses geldi ve ben koşarak onun yanından uzaklaştım. Üzerimde sarı bir hırka vardı. Gece vaktiydi. Yol kenarında yürüyerek oradan uzaklaştım. Yürürken saatin 03.09 olduğunu gördüm.

Aynı rüyanın devamı mı hatırlamıyorum ama yine aynı gece sevdiğim kişiyle bir masa başında karşılıklı oturuyorduk. Ben ona kızarmış ekmek üzerine peynir koyarak kendi ellerimle yedirdim. Ekmek çok kızarmış değildi. Bu sırada onun üzerinde lacivert bir hırka vardı.

Rüyada kızarmış ekmek görmek tabiri

Merve merhaba, dikkat edersen rüyanın ana teması eski sevgilini görmektir ve bu konuda detaylı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada dikkat çeken diğer bir unsur gözünün hep onun hırkasına takılması olup rüyada hırka genellikle iyiye yorumlanır, hırkanın rengi ve durumu anlamı güçlendirir. İlk gördüğünde üzerindeki sarı hırka şu anda hastalıklı (yolunda gitmeyen bir durumu – büyük ihtimalle ilişkinizin şu anki halini) durumu ifade ederken daha sonra onu lacivert hırka ile görmen ise bir toplantıyı, bir araya gelmeyi işaret etmektedir.

Rüyada ekmek kızartmak yahut kızarmış ekmek görmek reel hayatta rüya sahibinin kendinden şüphe, beceriksizlik duygusu ya da kontrol eksikliği duyguları yaşamakta olduğunu gösterir. Belki hakkınızda yapılmış bir kararla ilgili ikinci düşünceler yaşıyor olabilirsiniz şeklinde yorumlanır. Bakınız rüyada ekmek görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir