Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kızartma Görmek

Rüyada Kızartma Görmek neye işarettir?

Rüyamda yer sarsıntısı oluyordu ve çevremde bir kaç insan vardı, içlerinden biri bunun artık her sene olacağını söylüyordu. Deprem Başlamadan önce ailemden olduğunu Tahmin Ettiğim Biri Elinden bal Kovası ile geldi ve bunları eşyaların arkasına duvarla birlikte sürersek yapışacağını O zaman eşyalara ve eve Zarar gelmeyeceğini söyledi.

Evin içinde Yanan bir soba Gördüm ve sobanın içinde bana ait Beyaz çoraplar Gördüm Ama onları sobanın içinden aldığımda Benim Beyaz mendilim olduğunu fark ettim. Yer Sarsıntısı hala Devam ediyordu ve insanlar Benim yaptığım hamur kızartmalarını yiyorlar idi. Ben yemek için aldığım da elimden Düştü başkasından yemek için tekrar aldım fakat Benim elimdeki kızartmayı Başka bir bayan almaya çalıştı, Bende ikiye böldüm ve yarısını ona Verdim. Çok acayip bir rüya idi, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada Kızartma yapmak yorumu?

Zehra merhaba,

Rüyada yer sarsıntısı görmek, hayatınızda ani değişilikler olacağını, başlangıçta bu değişikliğin size zor geleceğini ancak ileride hayırlı olacağını temsil eder.

Rüyada kızartma yapmak veya kızartma yemek ev, ihanet, ve / veya sırlarını açığa çıkarmak anlamına gelir.

“Rüyada Kızartma Görmek” için 2 yanıt

2 ay önce dedemi kaybettik. dün gece rüyama geldi. sinirliydi. sarılmak istedim. önce reddetti.sonra en sevdiğim sensin gel yanıma dedi. yanına oturdum açmısın diye sordum. biber yap bana dedi.(biber kızartması) tamam dedim. yemek hazırlanmıştı. ama dedemin istediği. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Ebru merhaba,
Sevdiği değer verdiği insanları kaybeden kişiler, kaybettikleri yakınlarını sık sık rüyalarında görürler, bu kaybetmenin acısını gösterir ve genel olarak yorumlanmazlar. Ancak senin rüyan sanki bir mesaj veriyor gibi görünmekte.
Rahmetli dedeni görmen gerçek hayatında sana yol gösterecek, güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu gösterirken, rahmetlinin yiyecek bir şey istemesi büyük ihtimalle senin “çevrendeki yardımına muhtaç kişilere karşı daha duyarlı davranmanı, onlara yardım etmeni” anlatmak isteyebilir. Lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir