Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kızgın Yağ Görmek

Rüyada kızgın yağ görmek neye delalet eder?

Rüyamda nişanlımın bacaklarına kızgın yağ döküldü ve yandı, o çok acı çekiyor gibi görünmüyordu ama telaşlıydı ben ise ağlıyordum. Bu rüyamın anlamı nedir. Yardımcı olursanız çok sevineceğim. Teşekkürler.

Ana temalar : nişanlı, bacaklar, acı çekmek, telaşlanmak, ağlamak

Rüyada kızgın yağ görmek tabiri

Rüyada nişanlınızı görmeniz, gerçek hayatta aranızdaki kimi sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada yağ görmek mutlu günlerin yaklaşmakta olduğuna delalettir.

Rüyanız, kısa vadede size acı çektirmeyecek bazı sorunlar yaşadığınız / yaşayacağınızı fakat sonunda mutlu günlere kavuşacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Kızgın Yağ Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yere kızgın yağ döktüğümü gördüm ve gorumcem bunu neden yaptigimi sorduğunda büyüyü götürmek için diye cevap verdim ne anlama geliyor? lutfen yardımcı olun.

Rüyamda annemle ikimiz ocaktaki kızgın yağın sicramasiyla yandık. Ben çok fazla yanmadim Annem ben yanmayim diye benim onume geçiyordu o daha çok yandı su topladı eli ve bu misafirlikteyken oldu. Bunu neye yorumlamaliyim lütfen yardımcı olun..

Hayırlı günler rüyamda annemın üzerine kızgın yağ yada su döküldü yüzüne defalarca ve ben çok üzüldüm sanki benim canım yandı çok korktum bısey olacak diye sizce anlamı ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir