Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kızıl Güneş Görmek

Rüyada kızıl güneş görmek ne demektir?

Merhabalar; Rüyamda kızıl güneş gördüm. Ben 27 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim, bekarım, çalışıyorum. Yalnız burada bulunduğum sure içerisinde geleceğe dönük kafamda kararsız düşünceler içerisindeyim.

Rüyamda, bir markette kuzenimle kuzenimin arkadaşının tezgahı düzeltiyoruz ve bu sırada dışarıya baktığımda güneşin birden kızıla döndüğünü ve sonrasında güneşin gittikçe yakınlaşıp karşımdaki binanın üstüne yerleştiğini, kırmızı siyah renkte, binanın çatısından daha büyük ve havası az bir şey inmiş topa benzediğini, sıcaklığını hissetmediğimi, komşuların camdan çıkıp güneşi izlediğini, kendimi de güneşin tepesine konduğu binanın karşısındaki daireden onu izlediğimi, komşuların ve kendimin günesin fotoğrafını çekmeye başladığımızı gördüm ama bunun tam açıklamasını sitelerden bulamadım.

Bu konuda bana yardımcı olup rüyamın açıklamasını yaparsanız çok sevinirim. (Sizden ricam eğer sitenizde bunu yayınlayacaksınız lütfen ismimi saklı tutmanızı rica ediyorum ) Şimdiden teşekkürler. İpuçları: market, kuzen, tezgah düzeltmek, kırmızı siyah renk, binanın çatısı, inmiş top, güneşi izlemek, güneşin resmini çekmek.

Rüyada kızıl güneş görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya oldukça derin anlamlar içermektedir. Rüyanız içinizde fırtınalar koptuğunu, büyük bir iç kaos yaşadığınızı, derin endişeler taşıdığınızı simgelerken geleceğinizin çok çok parlak olduğunu simgelemektedir. İçinizdeki fırtınalara son verip, sabırla ve emin adımlarla ilerlemeye devam ettiğinizde zenginlik ve mutluluk konusunda tüm hayallerinize kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızıl Güneş Görmek” için bir yanıt

Ben 17 yaşında lise 3 öğrencisiyim. Rüyamda bir tenekenin içindeydim ve kapkaranlıktı. Tenekeyi açamıyorum o yüzden tenekenin içine vurmaya başladım. Yokuşun başına geldim ve kendimi fark ettirmeye çalışırken birden aşağı kadar yuvarlandım. Sonra tenekeden çıktım ve yukarı doğru yürümeye başladım (babaannemlerin oturduğu eve doğru) daha sonra yolda yürürken (gece bu arada etraf karanlık.) O mahallede oturan tanıdık biri bana bak kıyamet geliyor bak diyor ve güneşi gösteriyor güneşe baktığımda kırmızı ve dağların üzerine o kırmızı ışığı düşmüştü. Sonra orada oturan babaannemin yanına çıktım ve evde ya da mahallede bizden başka kimse yoktu. Sonra uyandım. Bunu araştırdım ama tam bir anlam bulamadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir