Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızıl Saç Görmek

Rüyada kızıl saç görmek neye işarettir?

Rüyamda dünyanın en büyük evindeydim. Arkadaşlarım vardı. Eve giriyorduk. Kızıl saçlı güzel genç bir kadın vardı. Onunla tanışıyorduk ama iyi anlaşamıyorduk. O da bizi öldürmeye karar veriyordu. Dışarıdan çığlık sesi geliyordu bizde bakıyorduk. Arabanın içinde ezilip ölmüş bir kız var. Doğal bir tepki veriyoruz. İçeri tekrar giriyoruz. Kadın bize 1 dakikada trilyonlarca tuzak hazırlıyor. Bizde bunu tahmin ediyoruz. Elimize sopalar alıp canavarlar ve tuzaklardan kurtuluyoruz.

Helikopter var, içine giriyoruz ve koruyucu silahlar alıyoruz. Canavarlar birden çoğalıyorlar. Bir oda var o odanın kenarında goril canavar var ama birbirimize zarar vermiyoruz. İçeri tam girerken uyandım. Bu ne demek?

Rüyada kızıl saç görmek tabiri

Rüyada kızıl saç görmek yaşamınızda kimi köklü değişiklikler yapmak isteğinizi simgeler. Rüyada kızıl saçlı olmak, kızıl saçlı olduğunu görmek gerçek yaşamınızda daha doğal ve daha canlı olma ihtiyacınızı gösterir.

Rüyada kızıl saçlı birini görmek, kızıl saçlı kadın, kızıl erkek veya kızıl saçlı kız görmek, karşılaşmak, gerçek hayatta sizi çok sevindirecek, heyecan verecek, kalp atışlarınızı hızlandıracak bir olay, durum ya da kişi ile karşılaşacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızıl Saç Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eşimle birlikte bilmediğim bir sokakta yürürken yanımızdan iki tane bayan geçiyor.bunlarin bir tanesi kısa boylu beyaz tenli kızıl saçlı dudağına kırmızı ruj sürmüş bir kadindi. Yürürken eşime bakıyordu.sinra yanınıza geldi bize merhaba dedi.esimin elini tuttu. Esimde elini geri çekmeye çalışıyordu ama kadın sıkı sıkı tuttu elini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir