Rüyada Kızıl Saçlı Birini Görmek

Rüyada kızıl saçlı birini görmek neye çıkar?

Rüyamda, İstanbul’daydık yine. Annem, ben, teyzem arabada eve doğru gidiyorduk. Yanımızda da bir adam oturuyor ama o kim bilmiyorum. Trafikte kızıl saçlı, beyaz tenli bir kadın geldi anneme bıçak salladı. Trafik açılınca, camı açıp küfrettim. Biraz ilerleyince, daha tenha sokaklara geldik. Teyzem arabayı durdurdu, inelim diye. Birden kızıl saçlı kadın tekrar ortaya çıktı. Korktuk, arabada bekledim. Kapıları kilitledik. Tanımadığımız adam kapıları açtı, kızıl saçlının arkadaşıymış. Sonra o adamı arabadan hızla attık. Kapıları kilitleyip yola devam ettik.

Bir süre gidince, teyzem arabayı yine fark etti. Annem ve ben çıktık. Sonra kızıl saçlı kadını gördük yine ama uzaktaydı. Koşmaya başladı bize doğru ben de annemin elini tuttum koşmaya başladık. Arkama baktığımda, elinde oyuncak bir bebekle yürüdüğünü gördüm. Rahatladım, güvenliğe kadar gidersek kurtuluruz dedim. Koşmaya devam ettik. Bir sokaktan döndük. Artık yürümeye başladık. Annem de bana kadını eski iş yerinden tanıdığını söyledi. Ama yükselememiş kariyer olarak, fakirleşmiş, sonra da fakirliğinden kızı ölmüş. Delirmiş dedi. Ben de “tamam anne, şimdi söylenme gidelim” dedim. Kızıl saçlı kadın birden arkadan gelip annemin boğazını kesti? Rüya da bitti.

Takma isim : aaalr3
Yaşınız : 15
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Korkulu,endişeli,üzgün
Anahtar kelime : kızıl saçlı kadın, küfür etmek, bıçak sallamak

Rüyada kızıl saç görmek neye yorulur?

Gördüğün rüya ilk bakıştaki gibi kötü mana taşımamaktadır. Rüyada kızıl saçlı birini, kızıl saçlı kadın, kızıl erkek veya kızıl saçlı kız görmek, karşılaşmak, gerçek hayatta sizi çok sevindirecek, heyecan verecek, kalp atışlarınızı hızlandıracak bir olay, durum ya da kişi ile karşılaşacağınızı işaret eder. Rüyanın verdiği mesaj ise, böyle bir olay ya da gelişmede dikkatli olup, olayın heyecanına kapılmadan sağlıklı karar vermek ve dikkatli olmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir