Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kızının Cinayet İşlediğini Görmek

Rüyada kızının cinayet işlediğini görmek neye yorumlanır?

Merhaba, ben 50 yaşında, çalışan, 3 kız çocuk sahibi bir anneyim. Geçen gece 24 yaşındaki kızımı rüyamda gördüm. Rüya şu şekildeydi: Ben, şu anda oturduğumuz evde değil, rüyamda bize ait olan bilmediğim başka bir dairenin önünde biriyle konuşuyordum. O sırada bizim evimizden sesler ve gürültüler geliyordu. Bunun üzerine kapıyı çaldım. Kızım karşıma çıktı. Üzerinde yeşil renkli ameliyathane giysisi ve bonesi vardı. Üstü başı hep kan içindeydi. ‘Ne yapıyorsun kızım?’ diye sorduğumda bana; ‘Gir içeri!’ diye sert bir sesle yanıt verdi ve arkasını dönüp banyoya doğru gitti.

İçeriye girdiğimde, uzun bir koridorda yürüdüm. Koridor boyunca bütün duvarlar, kapılar kan içerisindeydi. Koridorun sonunda banyo gördüm. İçeriye girdiğimde yerde kızımın kanlı kot pantolonu ve kıyafetleri vardı. Kızım da yerde diz çökmüş vaziyette, küvetin içinde, sanki bir şey tıkanmış gibi eliyle küvetin deliğini pompalıyordu. Oysaki küvetin içinde kan yoktu. Ama o anda kızımın cinayet işlediğini ve delilleri ortadan kaldırdığını düşündüm. Çok korktum ve o anda ne yapmam gerektiğini, kızımı polise mi bildirmem yoksa evi temizleyip ona yardım etmem mi gerektiğini düşünürken uyandım.

Sizce bu rüyanın açıklaması nedir? Bu benim için çok önemli. Bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kızının cinayet işlediğini görmek açıklaması

Rüyanız sizin veya kızınızın hakkında dikkatli olmanızı hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.
Rüyada cinayete tanık olmak tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızının Cinayet İşlediğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada genç kız cinayeti görmek neye işarettir
Hocam 15 dakika once çığlıklar icerisinde uyandim, bagirdim ruyamda, oyle bisey gordum ki, bir odada benim yatak odam imis yasim kucuk yanimda bir adam var eskiden bir genc kiz oldurmus o cinayeti ben gormusum ve o benim yanimda yatiyor bana sariliyor ve birden duvarda oldurduyu kizin resmi beliriyor sonra o adam resme kizarak orta boy bi sari kediye donusuyor resime atliyor o esnada rersim bir kumas parcasina donusuyor kedi kumasi iyice kapiyor ve daha sonra ben o kumasi ondan almaya calisirne cigliklar icerisinde dehset bi sekilde bagiriyorum ve ayni esnada sesimi diyer odada annem babama duyurmaya calisiyorum elime bir bardak geliyor sesimi duymazlaqr diye duvara vuruyorum onlar geliyor o sirada kediye donusen adam pencereden kedi kiliginda kaciyor ve birden kucuk bir erkek kedi sol bas parmagimi kapiyor oyle sikiyor ki onu isiriyorum ama birakmiyor son care onu muslugun altina goturuyorum ve suyun altinda islatiyorum bir anda kedi ciglik atiyor ama parmagimi brakmiyor ve ben uyaniyorum . ortada ne bizimkiler var ne de kedi soktayim elim ayagim titriyor su an sigara yaktim yasim 24 bu ne demek bana ne oldu. Yardim edin!

adı saklıya cevap
Rüyanız uyarıcı bir rüyadır ve çevrenizde dost olmayan birileri olduğunu, bunlara karşı dikkatli olmanız, özellikle sırlarınızı vermemeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir