Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kızının Ölümünü Görmek

Rüyada kızının ölümünü görmek anlamı nedir?

Mesajınız Rüyamda karım veya benim tarafımdan (22 aylık) kızımızı düşürüyoruz, yer toprak veya yeşillik bir alan kızımın boynu eğri bir şekilde kesiliyor (nasıl ve neyin kestiğini görmedim) ve kopup yerde dikili olan bir fidan veya ince ağaç sapına düşüyor bir şeyler söylüyor ve ölüyor

Bunun anlamı nedir bana bunu anlatırsanız sevinirim böyle bir rüya görmek moralimi bozdu yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

Rüyada kızının ölümünü görmek nasıl yorumlanır?

Hiç endişelenmeyin, rüyanız kesinlikle kötü mesaj vermemektedir. Toprak bereket, yeşillik ise ferahlık demektir. Lütfen düşünün bebeğinizin toprağa veya yeşilliğe düşmesindeki gizli mana ne olabilir? Neden betona veya mermere düşmüyor. Rüyanızdaki tek negatif mesaj ümitsizlik kavramındadır.
Rüyada kızının öldüğünü görmek ümitsizliğe işaret eder.

Gerçek yaşamınızda bu günlerde bir ümitsizlik yaşıyorsanız bu yaşadığınız duygunun rüyanızda yansımadır. Akıllı bir ebeveyn olarak içinde bulunduğunuz ümitsizlik durumundan çıkışını hemen bulmalı, yaşadığınız sıkıntıyı ailenize yansıtmamalısınız.

Hayatta hemen hemen hiçbir sıkıntı çocuğunu kaybetmenin acısından büyük olamaz. Dolayısıyla gördüğünüz rüya bunu hatırlamanız için bir vesile olmalıdır.

“Rüyada Kızının Ölümünü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kızının gömüleceğini görmek neye delalet eder
Ben rüyamda kızımın bir ölüyle beraber gömüleceğini gördüm, aynı yerde ama gömülmeden uyandım ama kızım bana gülüyordu, ben ona üzülüyor ve ağlıyordum, onu kokluyordum o arada uyandım. Bunun manası nedir?

Hüsnü merhaba,
Rüyanız hakkında endişeye kapılmayın, kesinlikle bir ölüm işareti falan değil. Gördüğün rüya uyanık hayatta içinde bulunduğunuz şartların sizi ümitsizliğe uğrattığını, yaşam enerjinizde bazı kaygılarınız olduğunu işaret etmektedir. Bu tür rüyalar görüldüğünde hemen içinde bulunulan şartlar ve ruh hali gözden geçirmeli, sizi ümitsizliğe sevk eden faktörleri yaşamınızdan çıkarmalıdır şeklinde yorumlanır.

Ruyamda 3 yasindaki kizim ölmus ve ben gelene kadar görmüşler bn hastanedeymisim cok agldim bagirdim yukaek atesten ölmus kizim ve evin yanina gommusler buradi olmaz dedim esim cikardi kizimi beyaz kefenle küreğin ustune aldi baska yere gomduk cok agladim bagirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir